Katrous

nový notebook problem

Dobryden koupila jsem si novy notas vse makalo v pohode internet sel krasne rychle rychle stahovani a tak.Ted jsem si stahla hru sims 3 a pak jsem ji vymazala protze jsem myslela ze internet de pomalu kvuli tomu ale pak jsem hru odinstalovala uplne z pc a internet de pomalu a nekdy jse miu kaze jestli nechci vypnout skript že mi to spolajule pc tak vypnu sript na tlacko ano kliknu ale pocik de stejne ppomalu prosim o radu děkuji

Nejlepší odpověď
arygnoc

mohl se zpomalit internet
mohla jste si infikovat nb nějakým virusem (koněm a pod)
mohla odejít ram

příčin může být více.
doporučuji návštěvu prodejce.

Další odpovědi
bubukaa

tak si sežeň nějaká antivirus

Michal Kole

Ta hra Sims byla craclá ? Patrně se do notebooku nainstaloval nějaký spyware/malware.

To jsou nežádoucí programy, které nejčastěji kradou hesla, čísla platebních karet, PINy, odesílají výrobci spywaru, co na PC děláte a ten tyto informace posílá reklamním agentůrám, které pak na Vás cílí reklamu a on má provizi.

Projeďte PC antivirem, nejlépe z LIVE CD, protože některé tyto programy se umí skrýt, před antivirem.

http://www.av­g.com/cz-cs/avg-rescue-cd-download

nebo zkusit nějaký on-line antivir

http://www.eset­.cz/cz/domacnos­ti/produkty/on­line-scanner/

a zaškrtněte detekovat potenciálně nebezpečné aplikace

Pokud máte legální Windows můžete zkusit MS Security Essential http://www.mi­crosoft.com/cs-cz/security_es­sentials/defau­lt.aspx

Pokud nic se žádný vir nenajde

tak je nejjistější, obnovit operační systém ze zálohy. To najdete v manuálu k notebooku. Není to nic složitého. Otevřete si recorvery program, a kliknete na Recorvery.

Upozornňuji, aby jste si předtím, zazálohovala uživatelské soubory, protože operace je smaže.