pas

Jaký zvolit notebook, který budu využívat jako prohlížeč, na přehrávání a vypalování filmů, na hry jako jsou šachy atd.?

Dobrý den, můžete mi prosím poradit jaký zvolit notebook ke koupi. Spíš něco méně náročného, budu využívat jako prohlížeč,na přehrávání a vypalování filmů ,případně na hry jako jsou šachy atd. Cenová relace do 10.000 kč Za rady a tipy předem díky

Odpovědi
Verule201

Zkuste nějaký používaný, který bude správně fungovat a bude levnější než nový :)

Děda Louda

Dobrý den, děkujeme za laskavé svolení.

pas

Pokud bych chtěl starší, tak bych to tady uvedl, nemyslíte…

jpau

Pokud bys uvažoval racionálně tak zjistíš, že (obzvlášť za 10k) můžeš koupit pár let staré profi korporátní počítače, co toho nabídnou víc než nová plečka za 10k. No a dostaneš záruku a OEM systém. Ve výsledku máš tedy lepší produkt, já si nový počítač nekoupil nikdy, vždycky jsem si bral předváděčky apod. Prodává to kde kdo, ušetřil jsem tak minimálně 50% z původní ceny…

pas

O tom silně pochybuji, a znovu pokud bych to takhle chtěl pak bych tak formuloval otázku, díky za SNAHU

jpau

Z čeho myslíš že se ty nové za 10k staví? Staví se to ze starých hi-tech technologií, co jsou již dávno překonané ale pořád máš linky na výrobu patřičného hw co stojí balík. No tak vyrobíš ještě pár takových vynálezů typu Pentium M apod., doplníš o pár B-class displayů a je vyřešeno. Pochybuj si o čem chceš 🙂.