Dubsohn

Nový Notebook

Dobrý den. Přemýšlím nad koupí nového NB a jako laik potřebuju poradit s výběrem. Poradíte mi, jaká kritéria by měl notebook mít, aby mi utáhl CADy (autoCAD, archiCAD)? Díky za odpověď, hezký den.

Odpovědi
Supercom

No jak tak koukám tak je to hlavně program pro prostorovou tvorbu takze bych urcite doporucil 64bit OS…to ted ma skoro každý notebook…32 bitový by nemusel fungovat pro tento program nebo by dělal problémy a jak tady ctu, tak 32 bitovy ani ten program nepodporuje. Display 1024 × 768 to ma většina notebooku, alespoň 4 GB RAM, optimalne 8 GB RAM, HDD 10 GB to je pohoda..dnesni notebooky mají kolem 400 GB, Graficka karta alespoň 260 MB…doporucil bych alespoň 500 MB, procesor Intel 2 Duo..Frekvenci nepisou takze bych řekl asi tak 2.4 GHz by mohlo stacit. Tot vse schrnuto: 64bit OS, Display 1024 × 768, 8GB RAM, 10GB mista na HDD, Graficka karta 500MB, procesor Intel Core klidne Duo 2,4 GHz.
Doplňuji:
*presnou frekvenci procesoru napisou 2,4 GHz bych doporucil :)