Avatar uživatele
Makik

Nový mobil na microSIM – budu si muset kupovat novou SIM (microSIM) a číslo se mi změní?

Dobrý den, pokud mám ve svém současném telefonu klasickou SIM kartu, a koupím si tento telefon www.electrowor­ld.cz/product/mo­bily-telefony-navigace/mobi­ly/SONXPMPUR/so­ny-xperia-m-fialovy-mobil?scid=PRI­CECOMP_HEUREKA_BID a chci stejné číslo, budu si muset kupovat novou SIM (microSIM) a číslo se mi změní? Pokud ne, jak mám postupovat (jsem u Vodafone)? Předem děkuji za odpověď! 

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 3575 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Přijdeš do Vodafonu a ten ti ji bezplatně vymění.
Doplňuji:
Pro jistotu si zavoelj na jejich bezplatnou infolinku, zda to tak opravdu je a jak to nejlépe udělat, abys nebyla třeba nějakou dobu „offline“. Tzn., že si tam ověříš, že zkrátka se starým i novým mobilem napochoduješ do prodejny, tak ti to prohodí a rovnou zaktivují, že to bude hned možno používat. Jasné, ne? 😉

Upravil/a: Alesh

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Buďto jak píše Alesh, výměna trvá cca 5 minut. O výměnu můžeš, případně, požádat i předem – pokud mikro ´nevyloupneš´, lze ji použít i jako mini (tvá stávající).
A nebo – pokud budeš telefon kupovat v kamenné prodejně, ´vystřihnou´ ti mikro z tvé stvávající SIM.
Doplňuji:
Alesh – je to tak, konkrétně ve Vodafone jsem takovou výměnu nedávno dělal.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek