wenda6

Nový iPhone, dovoz z USA

ahoj všichni, Chtěla bych si koupit iPhone v USA přes internet na oficiálních stránkách ( http://store.ap­ple.com/us/ip­hone ) .. Je to možné? Dovezou mi ho do ČR nebo to prostě nejde? A to bylo pravdu možné, fungoval by tu? Platilo by se nějaké clo atd.? Prosím kdo o tom něco ví ať mi napíše dolů a nebo mi dá svůj Fb/Gmail/skype… Potřebovala bych to nuně vědět. Předem děkuji za informace.

Odpovědi

Proč kupovat z ofic shopu, ale z USA? Nenech se zmást těma cenama, ty jsou uvedeny v případě že podepíšeš dvouletou smlouvu.

Jsemtady

Tak asi si to chce koupit za dolary a ne eura.
Myslim ze tam maji napsano free shipping.
Takze by dovoz mel byt zdarma, pokud by tomu tak nebylo tak bys to videla jeste pred objednanim. Pocitej ale s koupi jine zastrcky a maji pouze rocni zaruku. A tim ze ho bekoupis zde, tak myslim nejblizsi reklamace je snad v memecku.

marek.29

Tam je spíš problém v tom, jak říkal „Jsemtady“, že budeš mít US zásuvku (ano dá se to řešit redukcí) a 1letou záruku dle US zákonů, ale hlavně CLO budeš samozřejmě platit a už z toho důvodu bych se bál, že to vůbec půjde :) mám za to, že zboží z US online storu půjde objednat jen po US a k objednání v ČR slouží www.apple.cz. Leda že bys měla známého v USA. Kdyžtak můj mail je marek.29.musil(za­vináč)gmail.com

O iPhonech toho hodně vím a i o zasílání sem se zajímal ale vždy mi byl dovezen osobou blízkou :) každopádně mám teď kontakty v US a lze to prověřit..

dopestb

Je možné, že že bude potřebovat odblokovaní, ja mám iPhone z USA a odblokaci jsem provedl přes tuhle stránku www.apple-unlock.tk Je tam k zakoupení sim karta pro odblokování.

Sarynky

Pokud kupujete iphone přímo od Applu tak pro att, sprint, a verizon jsou blokováne kupujete iphone pro T-mobile neni zablokovány pro žádného operátora a v ČR funguje . Mam vyzkoušeno.

Chirag Patel

How to Take a Screenshot on a Mac
http://www.the­mobileupdates­.com/how-to/how-to-take-a-screenshot-on-a-mac/