giulieta

Novy internet stick nefunguje:(

Mohl by mi prosim nekdo poradit, proc mi pocitac Asus 1001Px nebere novy internet stick? Koupila jsem si internet stick, ale bohuzel mi nejde nainstalovat, jen mi pipne pri vlozeni a vice nereaguje. Kde muze byt chyby? Dekuji za rady.

Odpovědi
anonym

Ovladače nainstalované?

badisko

dostala jsi k nemu CD s ovladaci …jink napis typ ..a my ti poslem stranku s ovladaci a postupem jak na to…

giulieta

Uz jsem pouzivala jiny stick. Dnes jsem byla koupit od jine site a nereaguje, jen zapipa pri vlozeni. Poradite mi, kde najdu pro zkontrolovani ty ovladace? Dekuji

arygnoc

ono záleží, či aj podporuje váš OS, niektoré nebežia pod XP, Wistami, ale až od W7 hore.