ABC123

Nový Google Chrome, verze 19.0.1084.56

Když kliknu na přidání nového panelu, tak se mi tam objeví nějaká ,,Nová karta,, s aplikacemi Chromu. Jde nějak nastavit, aby se mi nejen po spuštění objevoval Google vyhledávač, ale i když kliknu na přidání nového panelu?

Děkuji.
Doplňuji:
Pro Ejmin: to mám…

Odpovědi
Radek123

Ejmin: To je pouze jako domovská stránka

Tuto možnost bohužel prohlížeč nenabízí :/ Je jedna jediná možnost, když otevřeš novou kartu a začneš psát text do horního řádku a zatím jsi nehýbal s nastavením prohlížeče a nesmazal jsi si to, tak stačí kliknout na Enter a automaticky ti to hodí hledaný pojem do vyhledávače Google ;)

Ejmin

(Obrázek klíče) > Nastavení > Při spuštění – zaklikneš „otevření specificých stránek“ a po kliknutí na „nastavit stránky“ si nastavíš např: https://google.com