Kačánek

Nový byt nebo dřevostavbu na malém pozemku? Za ty samé peníze!

Nejlepší odpověď
Funna

a proč se ptáš nás? ty nevíš, kde chceš bydlet? jestli ti vyhovuje soukromí, vlastního domku, nebo chceš raději trávit život v úlu s ostatními…já to mám jasné, ale co chceš ty, to mi ti neřekneme…

Další odpovědi
redy

Domeček každopádně, u babčiny se zdržuju ráda a často nebo bydlí v domku. Není nad vlastní domeček třeba sebemenší :)

AnetaDobra

Souhlasím s Funna. My jsme 15let bydleli v bytě a od Prosince začala stavba naší dřevostavby Face ( http://natur-house.cz/projekty-rodinnych-domu/moderni-domy_1/face//?ut­m_source=sc ) dokonce Února bude stavba hotová nebo alespoň v takovém stavu, že už v ní budeme moci bydlet. Za byt 2+kk jsme dali na hypotéce necelé 2mil nedaleko Prahy a tady dáme necelé 3mil. a máme všechno své, máme vlastní pozemek, soukromý a zázemí do budoucna.

anonym

Podle věku. V mladších letech bych o bytě neuvažovala a jednoznačně se rozhodla pro vlastní domeček. Pro důchodce je byt pohodlnější.

Radusinka

Kacanku s tim ti moc neporadime. Je hezke mit domecek se zahradkou za stejne penize (pokud je to malo) jako byt. Zalezi zda bydlis ve velkem meste, tam jsou ceny pozemku preci jen jinaci.
V praze jsem koukala ze se da sehnat novy byt kolem 3 mil. a za to bys asi mela drevostavbu s malinkatym pozemkem za Prahou.

Pokud ale bydlis v mensim meste – tam je to skutecne o prioritach, chces zahradu? nebo to neni tak dulezite?

My mame dreveny dum a jsme spokojeni, pred lety jsme ale meli byt v Praze a kazde ma svoje…

Kamaradka bydli treba nove tady http://www.by­tynavetraku.cz/by­tovy-projekt/
Je to tam hezky, tichy skoro jako na vsi ale do centra relativne kousek.

My bydlime mezi Prahou a Benesovem v drevostavbe (http://www.ces­kadrevostavba­.cz/typy-domu/) a neda se to srovnat, dycha na tebe klid a soukromi…

Takze se rozhodni na zaklade svych priorit

MacinaN

To samozřejmě záleží jen na vašich prioritách. Já osobně bych ale asi volila spíš ten byt. Dnes už se dají sehnat moc hezké byty za velmi slušné peníze. Mně se třeba jeden takový podařilo najít přes https://www.psn.cz/ 🙂

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

gagaga

zalezi jake mate " nervy " :)
do noveho bytu bych nesla , bala bych se , ze tam budou mit vsichni mladi male deti :)
ja urcite pro domecek … sama mam, ale velky, premyslim letos o stavbe mensiho..uvidim
uz ale sleduji pozemky..a ten zase chci u lesa, tak to bude hledani asi na dlouho
jestli nenajdu, necham si co mam
postavte si … nebudete litovat ( doufam ) :)

  • iv-