hanny 2

Novinky.cz – Proč se v rubrice „Vaše názory“ nezobrazí můj opačný názor?

Když chci kliknout u názoru,se kterým např.20 lidí souhlasí,na „nesouhlasím“,tak se to tam nezobrazí a pokud kliknu na shodný názor,tak ano.
Jsem zaregistrovaná,ale ne na vkládání příspěvků.
Doplňuji:
www – ale u jednotlivých příspěvků je vždy zobrazen jen počet shodných názorů,ne obojích!To bych se divila,že ostatní s tím buď plošně souhlasí nebo nsouhlasí!

Nejlepší odpověď
www

Také tam chodím, ale neznám registraci na nevkládání příspěvků, jen se přihlásím.
Názory se mně po znovunačtení stránky zobrazují všechny (kladné i záporné).
Zkus stránku po označení záporného názoru znova načíst.
Doplňuji:
Čeče, máš recht !
Sem teď vlezl z hloupýho mobila a dovopravdy jim to momentálně nějak blbne, bere to jen jedny názory, asi podle toho, který byl ten první ☹. Technika jim holt stávkuje a určitě to opraví:-D

kapka

Tak nevím, zda otázku správně chápu a také už byla položena před dvěma hodinama, tak to třeba opravdu zlobilo. Ale teď to jde normálně. Pokud je tam např. 10 kladných hlasů já kliknu na záporný, tak se jeden hlas odečte a je tam pak jen 9 kladných hlasů. A stejně to funguje i u záporných hlasů. Když bude mít někdo –2 hlasy a klikne mu někdo dva plusové, tak je zas na nule.

hanny 2

Kapko díky,konečně mě to někdo vysvětlil!!!Vždycky jsem si myslela,že tam má být zobrazen počet souhlasných i nesouhlasných hlasů.
Ještě jednou dík! Hanny