vlkadam10

Noví exotický druh

byl v poslední době nalezen nějaký noví druh exotického zvířete?

Nejlepší odpověď
KubikS7

Ano byl – nový druh zmije v Tanzánii. Nebo už minulý rok byl po – tuším- 34 letech objeven nový druh šelmy- Galidie Durrelova. Patří mezi kriticky ohrožené druhy , je to endemit Madagaskaru,patří mezi cibetkovité šelmy.Byla pojmenována na počest ochránce zvířat,tvůrce Jersey Zoo a skvělého spisovatele Geralda Durrella. Jeho knížky vám mohu doporučit.

Další odpovědi
ZangetsuTS

Ano nějaká žabka
Ale jestli tě to opravdu zajímá tak si zkus vyhledat Novou Guineu – New Guinea animals na googlu a jestli umíš anglicky tak by ses měl dozvědět a jestli ne tak si to přelož googlem
Jinak http://www.sci­encedaily.com/new­s/plants_animal­s/new_species/
Tu jsou nové druhy co byly nalezeny