Rtep

Novela zakona

Děkuji za odpověď,ale v mém rozsudku stojí podle paragrafu 180d tr.zák. s přihlédnutím k paragrafu 314e odst.2tr.řádu­.Paragraf 171 já jsem neporušil,zřejmě se jedná o maření úředního rozhodnutí.

Nejlepší odpověď
standa

OK, pak je téměř jisté, že ten trest 4 roky ´zákazu´ bude snížen, protože podle přestupkového zákona můžete dostat trest zákazu max. 2 roky.

Další odpovědi
zdeneksuchy

zdravím jsem z Brna a trest podle paragrafu §180d+171c tak na tom se prý nic nemění jsem byl dnes na soudě dostal jsem trest jako nějakej vrah.........