led

Nové dane ?

V Nemecku vymysleli bizarné dane z koní, sexu, solárií či vzduchu!
http://aktual­ne.centrum.sk/e­konomika/ekono­mika-v-eu/clanek.phtml?id=12­18020

Keby sa aj v ČR alebo SR zaviedli aj takéto dane, myslíte, že by to pomohlo k ozdravenie ekonomiky?

Nejlepší odpověď
anonym

jdu přemluvit kocourka at vysmolí bobek a zkusím ho zdanit,jestli mě zavřou tak mám ráda buchty s mákem děkuji

Další odpovědi
Miroslavst

Už som sa zĺakol, že zruinujem. Našťastie sa tam nehovorí o sexe doma :D Platit za každú chlpatů myšlenku by ma priviedlo na mizinu.

FOG

A co dane z prijmu politiku,alespon tech spatnych.To by jste nebrali? Ja jo,ale oni to „asi“ neodsouhlasi.