mosoj

Nové auto?

Je to dobrá cena ? Ani se mi nechce věřit.
1,4 16V, metalíza, klimatitace, vše v elektrice + vyhřívaná zrcátka, výškově stavitelné sedadlo i volant, počítač, ABS + EBD, rádio s CD, dálkové ovladání, elektrický posilovač řízení. Nové auto, tři roky záruka. Značku schválně neuvádím ( Dacia ani Lada to není), ale je to zaběhlá značka zde v republice. Cena 215 000 Kč. Je vidět, že to s tím prodejem není dobré, ale níž to snad ani již jít nemůže.

Nejlepší odpověď
ReHu

To je moc těžká otázka.
Ale vím, že levná auta mají např.i slabší oplechování. Před 2 lety tady byly velké kroupy, já měla trochu dolíčky, ale soused pořádné krátery.
Takže myslím, že co se navýší na lákavém vybavení, jinde může chybět.
Nemusí, ale může.

Další odpovědi
sobol

Dělal jsem chvíli v showroomu Chevrolet a když porovnám např. Aveo, které bylo podobné výbavou (motorově shodné) tak jeho cena se pohybovala kolem 216.000,– (bez EBD) plus 8.000,– za metlu a záruka 5 let (nebo 120tis. km) a to byla cena pro „smrtelníky“, ve fleetových slevách jsem stáhnul cenu o cca 10–15tis., takže cena 215tis. je odpovídající. Ale doporučuju si zjistit kolik stojí garančky, páč na to, že se mění jen olej a filtr (další filtry a kapaliny se mění později – ve 40–60tis.) a kontroluje se jestli to drží pohromadě jsme si účtovali cca 7tis. a v rámci záruky musíš servisovat v autorizovaných servisech.