Avatar uživatele
Milacek21

Nová životní pojistka pozdě????

Mám novou životní pojistku od 1.května 2011,v dubnu 2011 jsem byla na jednom vybírání vody z kolene,z důvodu pádu na něj.Od té doby jsem s kolenem nic neměla,ale v srpnu jsem při tanci upadla a bylo to.Pohotovost,or­topedie a v září operace menisku,chrupavky a plastika vazu.Momentálně jsem v rehabilit.ústavu a vypadá to na dlouho.Myslíte si,že mi pojišťovna něco vyplatí?????Mám z toho hrůzu,že ne ☹Děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, láďa1, orestez před 4556 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Přečtěte si podrobně smlouvu, kterou máte s pojišťovnou uzavřenu. Pokud jste tam uvedla, že váš zdravotní stav je dobrý a nejste si vědoma zdravotního postižení, pak nemáte na pojistné nárok. Většina pojišťoven se tím chrání před neoprávněnými nároky, kdy je pojistka uzavřena až po pojistné události.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hykam

Samozřejmě, že by Vám měla pojistné vyplatit.
Pokud se bude cukat, řešte to právní cestou. Myslím, že dle toho co tady popisujete se nebude jednat o zanedbatelnou částku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
láďa1

Já si myslím že se budou cukat chtěli jsme také uzavřít pojistku,ale když jsem se ptal co v případě pojistné události,tak se tvářili jako"a to budete od nás chtít peníze!!!!"nemáme uzavřeno nic už jim nevěřím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

a uvedla jste jim to pochroumané koleno do zdravotního dotazníku? protože jestli ne, tak se obávám, že nedostanete buď nic, nebo budou plnění hodně krátit – jak píšou ostatní, záleží na přesném znění smlouvy – prostudujte si pořádně podmínky

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Milacek21

No jo,ale všude v papírech mám,že se to poprvé stalo v dubnu a pojišťovnu bude asi hlavně zajímat ten prvopočátek.....a pojistku mám od května.Myslím,že nemám naději ☹

před 4556 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek