22aa

Nová videa z YouTube nejdou přehrát na polochytrém ani hloupém zařízení. Co dělat, když je koronavirus a víkend?

Dobrý den.
Včera v noci jsem chtěl od jednoho youtubera přehrát úplně nová videa, co přišla, jenže mi to píše: „Uunable to play, not support the device“ nebo něco takového.
A ta stará mi jdou normálně.
Mám blackberry verzi 7 a model 9720 samoa.
Dříve mi to šlo.
Android by to měl přehrát normálně.
Jenže když se mi vybije tablet, tak musím čumět 4 hodiny, než se to nabije.
Prosím nevíte, co mám dělat ,když je všechno zavřené, když je koronavirus?
sice do kina ani do divadla nechodím, a stejně je zavřené.
A venku prší nebo je hnusně.
Prosím nevíte, co dělat, když je koronavirus a nudím se?
Nebaví mě placatka na které mi jdou jen pohádky a ta tv co mám tu starou ta pořád schne asi tejden a vhsky mám dohrané a nová videa z vhs nejdou přehrát na blackberry 7 a vhsky si můžu ve škole vyzvedout až po koroně.
A za druhé je ten nudnej víkend plnej pohádek pro mimina. Nebaví mě pohádky.
A nudím se a co mám dělaz za druhé o víkendu (krtek) V mém slengu víkendu říkam 2 dny krtků.
Děkuji. 22aa.

Nová videa z youtube mi nejde přehrát na polochytrém ani hloupém zařízení, a co dělat když je koronavirus a víkend?

Nejlepší odpověď
nyjono

Začít číst nějakou knížku tě nenapadlo?

Další odpovědi
aliendrone

Co dělat? Zkus si s nějakou slečinkou hrát na „doktora“. ;) :D :D
jinak – každé zařízení jde připojit k nabíječce, dokonce i když není vybité a používáš ho. Dokonce nemusíš ani čekat na nabití 4h, stačí ho připojit k nabíječce a dát tomu chvilku, (uvařit si kafe/čaj) a můžeš hned blbnout. Zkus to, přijdeš na to, že se takhle NIKDY nevybije. ;) :D :D