ten který je

Nová verze Adobe Flash Player

Nejde mi nainstalovat nová verze Adobe Flash Player 10.Nemohu si přehrávat hudbu na YouTube.Starou verzi jsem odinstaloval ale tu novou nemohu nainstalovat.Někde dělám chybu ale kde?Poradíte?Máte nějakou zkušenost?Díky.

Nejlepší odpověď
kenyrts

Většinou se samo nabízí při jeho využití,musíte řádně sledovat pokyny v tom malém obdélníčku.Pokud si ho stáhnete sám,tak musíte mít vždy vypnutý prohlížeč jinak to nedovolí pokračovat v instalaci.
Mám dojem,že jiný je pro FF a jiný pro IE.

osobně starou verzi nechávám jenom přeinstalovat tou novou