panenka

NOVÁ STRÁNKA V ZÁLOŽCE

Dobrý den ted jsem si otevřela novou záložku a ukazuje se mi,že jsou na té stránce potíže s připojením.Chtěla bych aby se mi po otevření záložky vždy zobrazil třeba centrum.cz nebo tu stránku kterou já si určím. Dá se to nějak nastavit?vyzkoušela jsem si to,ale vždy po otevření seznamu se mi otvírá i tá záložka s centrum.cz a tu záložku nechci aby se mi hned otvírala na začátku poradíte mi prosím jak na to s přesným postupem děkuji.
Doplňuji:
Moc ti georgi děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

postup je velmi jednoduchý otevři si stránku kterou chceš mít jako domovskou (jeden nebo i více panelů se stránkami přesně v té podobě v jaké má být při spuštění prohlížeče) …

pak otevři menu (Firefox) Nástroje → Možnosti → v okně nahoře klepni na tlačítko [Obecné] → a tam v části „Spuštění“ můžeš změnit chování prohlížeče po spuštění … třeba i tlačítkem [[Použít aktuální stránky]] nastavit aktuální panely jako domovské.