Poklička

Nova stanice od NOVY – Tv fanda

Čím nás TV NOVA překvapí na novém kanále pro pány?

Nejlepší odpověď
beer

TV Nova mne už nepřekvapí ničím )
Je to new, ale věci staré, stejné jako všude.. Mrknu na to párkrát a jaxe znám, tím to skončí ))
Doplňuji:
Lukasy, tady máš jednu z odpovědí na otázku „proč je pro pány?“:
http://zpravy­.idnes.cz/tv-fanda-unikla-programova-skladba-d5h-/domaci.aspx?c=A120709­_164257_domaci_ert

Další odpovědi
Lukasy

To už za par hodin budem vědět. Jinak kdo řikal, že to bude pro pány?