maruš

Nová naušnice.

Dcera má od nové naušnice bolavé ucho.Mám pocit,že jsem kdysi někde četla, že se nové naušnice mají do něčeho naložit.Nevíte,pro­sím, někdo něco takového?Děkuji.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nejsem odborník, ale myslím, že nově vložené naušnice by měly být zlaté-pravé zlato a ne náhražky nebo stříbro a bižuterie.
Jinak to chce desinfikovat třeba lihem.

Další odpovědi
BEAES

Pokud nejsou zlaté nebo stříbrné, tak může mít i alergii na nikl.

hanulka11

Přesně do lihu,/z lékárny/ ale to jste měli udělat než jste dávali píchat uši.

Mě se takto bolavělo jedno ucho snad 2 roky a to jsem měla pravé zlato . Chce to i mazat to bactrobanem /Mastí/
Doplňuji:
mazat bolavé ucho a naučnicí hýbat, aby se dírka hojila a mastička se dobře dostala a ucho zahojila

ReHu

Ne naložit, ale dezinfikovat. V lihu.
Také záleží na materiálu náušnic. Asi nejlépe zlato. Kvalitní.

mojitek

Z ceho jsou ty nausnice?Myslim material nebo povrchova uprava toho háčku? Z materialu jako je nikl apod by se nemely vyrabet. Jsou i lide,kteri nesnesou na tele treba zlato a pritom stribro nebo ocel jim naopak nevadi. Jinak pokud chcete desinfikovat,tak muzete v lihu nebo v kteremkoliv cistejsim alkoholu -vodka,gin,rum,s­livovice,atd.