Chandler

Nová Kleopatra 2011

Co říkáte na Angelinu Jolie ? Hodí se jako tvář pro novou chystanou Kleopatru, která by měla být v kinech již příští rok ?

Link : http://www.bles­k.cz/clanek/bi­jak-filmove-hvezdy/137564/an­gelina-jolie-jako-liz-taylor-bude-hrat-kleopatru.html

Producenti říkali, že se na tu roli ohromně hodí, ale po světě kolují i kritici, kteří říkají, že tam nepatří, že se na to nehodí. Kelopatra by podle nich měla být tmavší pleti (prý kritizovala hlavně převážně černá komunita – lidi s tmavší pletí.)

Dle mého názoru nevidím nic špatného na Angelině i dle mě na tu roli krásně sedí, jaký máte názor vy ? Koho by jste radši spíš do hl. role obsadili ?
Doplňuji:
Další roli by si prej měl zahrát i její současný partner Brad Pitt, který by měl hrál nějakého Antonia.

Nejlepší odpověď
quentos

to si snad děláte řiť?! Angelinou Jolie Kleopatru úplně zabijou, film podle mě ztratí veškerou vážnost a bude vnímán jako další typicky americký konzumní produkt. Nemá na to profil a to, že Kleopatra byla tmavovláska, je ještě to nejmenší. Leda by o Kleopatře chtěli točit něco opravdu pokleslého (… a že nebyla taky nijak svatá, to už se ví)

Další odpovědi
led

podľa mňa Kleopatru môže zahrať aj eskymáčka, ak ju zahrá presvedčivo

DusanOrlik

Anglelina Jolie je hezká,ale jak má pravdu quentos:ta se tam nehodí-to by byli v tom filmu: zbraně,krev…a kdo ví co ještě

anonym

Ma hezkou tvaricku,myslim,ze se ,hodi i kdyz Liz asi nenahradi,ale kdo nahradi Richarda Burtona?

SETH

A není to snad jedno?

Doplnění vaší otázky, že Pitt bude hrát „nějakého Antonia“ mě skvěle pobavilo.
Děkuji.

Miroslavst

Mě by potom ta Kleopatra připadala jako Lara croft.
Bohužel, každý herec má zažitou určitou roli a tu mu nikdo neodpáře.

anonym

Skutečná Kleopatra která zemřela přesně 20 let
před narozením Ježíše Krista /jde jen o tuto Kleopatru,protože žen ve starém Egypté tohoto jména bylo více/ nebyla vůbec hezká jak se o ní povídalo. Poslední archeologické objevy mluví jinak.Vědci již mají velmi dobrá zařízení a skvélé antropology,že není problém zjistit jak ten člověk i po munifikaci opravdu vypadal.Kleopatra byla velmi inteligentní,vzdě­laná a velice ctižádostivá.Ale co se týká jejího pravého vzhledu,tak to je již podstatné horší.Že dokázala svést muže,které chtěla mít na své strané,nebylo zapříčiněno jejím vzhledem,ale nesmírnou inteligentní manipulací. Takže skutečně velmi krásná ANGELINA JOLIE by byla vhodnou herečkou na tuto roli aby se aspoň
člověk díval na krásu a perfektní herecký výkon. Ve starovékém egyptě to byla Královna NEFERTYTY,která skutečně oplývala nevšední krásou.---zaj-po

Zdroj: PRAVDA