huxa

Nová aktualizace windowsu 7-nezobrazuje se mi ve win liště repráček na nastavení zvuku, jak napravit?

Zmizel mi po poslední aktualizaci (už si je radši zakážu, horší než trojan) z lišty ikonka repráčku na zesílení/zeslabení zvuků, lze toto nějak napravit bez obnovení systému?
Doplňuji:
Calimë-nezkryla.
NemamSlov-zde to je trvale zakázáno.

Nejlepší odpověď
Bedy

Aktualizace určitě nezakazovat! Je to to nejhorší, co můžete udělat pro systém – neaktualizovaný počítač je mnohonásobně zranitelnější vůči virům a jiným útokům.
Navrhuju kliknout na lištu pravým tlačítkem myši, zvolit Vlastnosti-Oblast oznámení a tam zkontrolovat, zda-li je zaškrtnuta ikonka hlasitosti.
Jinak se koukněte do Start-ovládací panely-Zvuk a zvuková zařízení a tam zkontrolujte, zda-li to tam je dobře nastavené.

Ale určitě kvůli tomu nevypínejte aktualizace, protože pamatuju na případ, kdy se objevil červ Conficker. Microsoft se vzpamatoval během 24 hodin a vydal aktualizace, antiviorvé společnosit se vzpamatovaly až po 3 dnech.

Další odpovědi
NemamSlov

klikni na sipku pravym na mysi daj vlastnosti a tam si nastav repracik :)
Doplňuji:
daj tam zapnut len :) a potvrd

Calimë

možná se skryla v rozklikávacím menu, které je u těchto malých ikonek= stačí postupem drag-and-drop přesunout k ostatním ikonkám

huxa

bedy-toto nelze-přikládám odkaz na diskuzi, kde je také pár printscreenů

http://www.svet­hardware.cz/fo­rum/showthread­.php/68501-Nezobrazuje-se-ikonka-k-ovladani-zvuku-Jeste-jeden-maly-dotaz

Bedy

Dobře, zkuste ten návod, co tam píší ostatní uživatelé, to bych Vám býval byl taky poradil xmarek.
ještě můžete zkusit kliknout na to Obnovit výchozí chování ikon, eventuelně na to Upravit ikony oznamovací oblasti.

huxa

Mockrát děkuji Bedy, Obnovit výchozí chování ikon pomohlo :)

Bedy

Výborně, Nemáte zač. A opravdu se na ty aktualizace nehněvejte a nevypínejte je. Je to pro vaše dobro.
kdyby něco, tak dejte zase vědět 🙂

huxa

NemamSlov-je to zablokované, je to o této aktualizaci psané i v různých diskuzích