Avatar uživatele
Lol*

Notebooky – Váš názor:)

Jakou máte značku notebooku, a jak jste spokojeni?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3923 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Vašek123

Jestli máš notebook jenom na používání v domově, tak mi příde zbytečné si ho kupovat. O hodně lepší jsou pevné počítače.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chudst

Sony Vaio – model VPCF11M1E. Spokojeni, už ho mám třetím rokem :)

Jestli je ale Vaše otázka směřuje k tomu, že podle odpovědí si vyberete notebook, pak se doporučuji obrátit sem – http://notebooky-forum.notebook.cz/

Dneska si myslím, že žádná značka není již dobrá či špatná – každá značka však může mít dobré a špatné produkty. (Např. od ASUSu jsou notebooky daleko více nadupanější, než třeba od HP, ale také se dost přehřívají. Ale zase se najdou lidi, kteří vám budou oponovat. Takže opravdu spíše než na značku se dívejte po konkrétních modelech – a dbal bych na to, aby měla daná firma blízko vás opravnu.)

U notebooku dále osobně doporučuji každému, kdo s ním pracuje denně či téměř denně, rozhodně zakoupit prodlouženou záruku. Notebooky jsou v poslední době dělány opravdu na krátkou životnost a reklamace se pak může prodražit.

Možná, že jsem to psal celé zbytečně, pokud to bylo opravdu jen statistické zjišťování od uživatelů Odpovědí, pak řádky mimo prvního ignorujte ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martin14

HP – jsem s ním spokojen a nemám s ním problémy, mám ho rok a pracuje skvěle

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Orange

Lenovo, ThinkPad Edge řada. Není to špatné, ale Bluetooth je nesprovoznitelné a šumí reproduktory.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Nevím, jestli ti to k něčemu bude, ale já notebook vůbec nemám – a jsem spokojen 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Toshiba, spokojen. Dále mám zkušenosti s Packard Bell a také jsem s ním byl spokojen.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

mam herni ntb Dell unese kazdou hru na plnou grafiku jsem spokojenej

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek