pas

Notebook zústane zasekly na stránce.Ani kurzor se nehne.Je to HP

Po vypnutí a zapnutí se situace opakuje,jen délka je rozdílná od pár sekund do pár desítek sekund.
Doplňuji:
Jak ty cache vymažu, případně jak to celé přeinstaluji.Prosím nějakou polopatickou verzi…

Nejlepší odpověď
beer

N)evím jak je ntb starý, v jakém případě se závada projevuje atd.
Zkusil bych ho vyčistit pomocí CCleaner (zdarma v češtině), případě změnil prohlížeč (kamarádovi to dělal IE9).
Doplňuji:
Pokud je to ale ihned po startu, bude potřeba opravit start systému v nouzovém režimu:
http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows-vista/Startup-Repair-frequently-asked-questions

Další odpovědi
anonym

ak sa seká iba pri prehliadaní internetu, vymazať cache a vôbec všetko z prehliadača, prípadne ho preinštalovať.
v opačnom pripade previesť údržbu alebo skontrolovať stav bankoveho konta a spraviť si vianoce už teraz.

Bedy

No moc se mi to nelíbí – pro jistotu Vás poprosím o výpis z programu Hijackthis a Security Check.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví okno s výpisem – ten zkopírujte a vložte do diskuse.

Security Check stáhnete zde: http://screen317­.spywareinfofo­rum.org/Securi­tyCheck.exe
Po spuštění stiskněte Enter, chvilinku počkejte (kontrola by neměla trvat déle, jak minutu) a poté se objeví okno s výpisem – ten zkopírujte a vložte do té diskuse.

cochee

Podle doplnění otázky v diskuzi (původně píšete „na stránce,“ takže to vypadalo na brousení internetu) bych řekl, že se notebook přehřívá a kleká, když teplota CPU dosáhne stanovené hodnoty. Není noťas v některém místě neobyčejně teplý, nebo také z výdechových otvorů fouká velmi teplý vzduch? V tom případě je zanesený chladič procesoru jemným prachem a je málo průchozí. Rozšroubovat a vyfoukat prachový špunt opačným směrem, než fouká vzduch. Nebo předat znalému, pokud si sám netroufáte (rozšroubovat notebook není až tak úplně triviální záležitost).

pas

Ono to nedělá jen v prohlížeči, ono se to takhle blokne do dvou minut

pas

Notes je už starší a cedlo nemám…