DaiWoman

Notebook nebo počítač?

Nejlepší odpověď
dědapetr

NEVÍM

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­150&q=co+m%C3%A1te+po%C4­%8D%C3%ADta%C4%8D+ne­bo+notebuk&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi

počítač

počítač protože, notebook vůbec nevyužiju. Kdybych ale byl například někde na škole a bydlel na koleji, jednoznačně notebook.

led

NEVÍM

V diskusii som odpovedala

Jikra

počítač

WeeBear

notebook

baghira

NEVÍM

Nevím, protože jsi nenapsala, k čemu to má být.

Drap

Nevím co to je počítač

Nevím ani co je počítač ani co je notebook, a už vůbec nevám, k čemu je takopváto otázka dobrá ?

terry

NEVÍM

To se ptáš, co máme nebo co si máš pořídit?
Já mám obojí.

formaldehyd

počítač

lexx

počítač

Noťas je frajeřinka do vlaku, do hospody, to ano. nebo na služebky či do školy. jinak jenom stacionár, opravím, přestavím si sám, dílů je na trhu habaděj. pořádná klávesnice, notebook mě irituje, to je pro děti a trpaslíky s malými prstíky. tož tak.

filva

notebook

Právě z něho odpovídám.

samicek333

NEVÍM

obojí

led

Chýba vám tu možnosť „jiná odpověď“
základný rozdiel medzi notebookom (NB) a stolným počítačom (PC) je v ich použiteľnosti.
PC – počítač na stabilnom mieste bez vlastného zdroja, závislý na prívode 230V
možnosť hardwarového rozširovania, potrebný externý monitor,klávesnica a myš.
Vyššia spotreba elektrickej energie. Cenovo dostupnejší.
NB – prenosný počitač s integrovaným monitorom, klávesnicou a dotykovou „myšou“. vlastný nabíjateľný zdroj – akumulátor. Nemožnosť priameho hardwarového rozšírenia.Ak chcete väčší monitor musíte pripojiť externý. Je cenovo drahší. Nižšia elektrická spotreba.
Teraz sa môžte rozhodnúť.