DomcaCZ

Notebook HP

Dobrý den mám notebook (HP Pavilion g series) a na pravé straně je jakoby vstup a je tam nakreslený zámek a vůbec nevím na co to je … Díky za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
Pilot486

pokud je na tom zamecku vyrazene pismeno K, jedna se o Kensington Security Slot
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ken­sington_Securi­ty_Slot

Další odpovědi
anonym

To je zámek na zamčení bedny, je tam určitě takový posouvátko, když zamkneš neotevřeš ten počítač, prostě se nepodíváš na střeva. Něco podobného je u diskety, nemůžeš zapisovat.

led

Zámok (zdierka) na prichytenie špeciálneho bezpečnostného oceľového lanka, zabezpečenie proti ´nenechavcom´.
lanko napr. prevlečete cez dieru stola a zamknete do počítača