Lgee

Doporučíte notebook do 7500 Kč?

Podotýkám, že na tom nepotřebuji hrát žádné hry, ale aspoň aby to utáhlo GTA SA, GTA 3 a více city Goat Sim a podobně málo náročné hry, případně trochu náročnější jako Euro Truck simulátor aspoň na nízké detaili a online hry aby s ním normálně šlo surfovat na netu atp… předem díky
Kdo poradí nejlépe, dostane palec nebo nominaci. :)

Odpovědi
NikkiHeat

vůbec nebrat…všechno do 10000 je o ničem. Jako tak možná dobré na internet a kancelářskou práci ale nic víc. Levné komponenty uvnitř stejně brzo odchází.

Aznoch

V této ceně zkuste nějaký repasovaný ThinkPad nebo Lenovo, to jsou držáky. Hlavně ať má samostatnou grafiku, na tyto hry integrovaná moc nestačí…

Zdroj: http://www.tipy-a-triky.cz/2016/02/­01/dlouhodoba-zkusenost-recenze-lenovo-ideapad-y570/

Lgee

Jak píšu nepotřebuji nic extra stačí mi jen když to rozjede pár her a pude na tom surfovat a dělat věci co na normálním pc jde. :) Momentálně bohužel nemám žádný:(

anonym

Pradím ti zitra pořádně když mi dáš pak palec ok? :D Ženu se k bronzu pomalu, ale jistě. Dnes mám však už po limitu a nemůžu tu ani odpovídat. 25 odpovědí jsem před pár minutami vyčerpal. I palců jsem dnes rozdal maximum co lze. :) Ať už je zítra :D Možná pudu dřív spát, abych si mohl přivstat.