dasman

Poradíte notebook do 13 000 Kč?

Který notebook byste doporučili do 13 000 Kč, aby byl výkonný na denní běžné činnosti, občas na nějakou hru?

Notebook do 13 000 KČ

Odpovědi
Reezo

13 000,– Kč je dost malá investice do notebooku. Pokud vím tak Notebook má o dost dražší součástky než má normální stolní PC. Tím, že koupíte Notebook za 13K je jako kdyby jste třeba pořídil stolní za 8K. Jednoduché karetní hry jako je solitaire by s tím neměl mít problém

Otázka je jestli není lepší ušetřit těch 13K a časem k tomu přihodit dalších 13K a poté by se už dalo koupit něco průměrného. Já jsem si našel třeba Note za 43K, který je zlevněný na 35K. ( už se na něj moc těším )

Kelt

Zeptej se v prodejně. Případně to můžeš vzít na splátky.

MartGrin

Zeptej se na pc.poradna.net

aliendrone

Domnívám se, že takový v této cenové kategorii NEEXISTUJE. ;) :D :D

cochee

Do třinácti táců je to úplně jedno. Vyber si podle barvy.