Epson

notebook a chlazení

ahoj,nevíte někdo jak je to s chlazením notu které má chlazení na straně? je nějaká šance tam použít chladicí desku s větrákama
aby se nepřehrival?..má s tím někdo zkušenosti tady?:))

Nejlepší odpověď
led

Na boku býva väčšinou „výfuk“, kadiaľ sa vytláča zohriaty vzduch. Vstupná mriežka býva zospodu.
Chladiaca doska má ventilátory zapustené, aby sa nedotýkali spodnej časti krytu NB.
Vzduch sa vháňa de medzery medzi NB a doskou a svojim prúdením kryt a tým aj vnútrajšok ochladzuje. Doporučujem.