tazatelka

Notář doma – výše poplatku

Pokud se klient nemůže ze zdravotních důvodů dostavit k notáři a zavolá si ho domů, jaký poplatek si bude notář JEN za tento úkon samotné návštěvy účtovat? samozřejmě přibližně, je jasné, že se částky můžou o něco lišit. Máte někdo osobní zkušenost?
Díky za názory.
Doplňuji:
Dodatek: jde jen o uzavření již rozjednaného řízení, hlavně o předání příslušných listin. Tedy nic zdlouhavého, ani náročného.

Nejlepší odpověď
Drap

Nejpřesněji se to dozvíš, když vezmeš telefon a zavoláš si na notářství.

Další odpovědi
notar.cz

Odměnu notáře stanoví notářský tarif a k tomu si může notář účtovat tzv. hotové výdaje a ztrátu času. Nejlépe je dohodnout se s notářem předem. Notářský tarif stanovený vyhláškou najdete třeba na stránkách Notářské komory ČR http://www.nkcr.cz

anonym

Zkušenosti nemám,ale jen aby si notář nezaúčtoval jízdné,ubytování a diety!
Doplňuji:
Vždyť už bylo na tuto otázku zodpovězeno,tak proč se opakuješ?!