Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Tento zločin proti eleganci se znovu vrací do módy. Domnívám se, že příčinou je kovid, za kterého se lidé dokáží sami ostříhat jen vpředu na hlavě, bo dozadu si nevidí. Ale nechci valit všechny hrůzy na kovida.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ne, dřív jo, pak jsem nosil háro a nyní koleno-ježek …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
PepasAvalonu

Nelíbí se mi ani jedno – vyholené strany hlav nebo týl/zátylek ani ve předu krátké, vzadu dlouhé.
Já to střídám, někdy nosím dlouhé vlasy – rovnoměrně po ramena – jindy krátké (ale bez vyholení konkrétních míst), někdy až „na skina“ (ale neudržuju to tak a ono to rychle zaroste). Teď mám krátké.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Já to už mám dlouhá léta definivně vyřešeno: obilné pole těsně po sklizni. To byste nevěřili, jaké to má výhody. Mmj. těm zlodějským holičům neplatím ani korunu. investice do strojku zn. Remington se mi už XXkrát vrátila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Před 60 lety jsem chodil k panu Štenclovi na Letné, nosil jsem dlouhé vlasy, on mi je kulmoval, potom jsem to změnil na Havla. Na vojně prvním rokem nám vystříhali
vlasy po stranách, ale i nahoře. Po vojně jsem se oženil a od té doby mně stříhá manželka, jen toho má stále méně a méně. No aspoň je dřív hotová 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Jak máme „koketovat“ s nějakým stylem, když všichni holiči mají „funkční volno“?
Teď můžeme tak akorát nahodit účes alá variot.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl