Avatar uživatele
hapiky

Nosíte s sebou pomyslný klíč k vlastnímu štěstí?

I v případě, že se všeobecně míní, že štěstěna sama pootvírá vrátka.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1522 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Přece štěstí je jen muška zlatá. Nejen klíč, , ale čtyřlístek, podkova, kominík jsou symbolem, které podle pověry pomohou ke štěstí.

Štěstí je jen pocit, je to něco, co se nedá zachytit, K pocitu vnímání štěstí musíme mít čistou mysl, proto častým klíčem je změnit pohled na svět a i své myšlení.

Je možné najít klič ke štěstí, třeba ve vztahu k lidem kolem, úsměvem, zřejmě , projevem pokory k životu , dobrý spánek pomáhá , obdiv l přírodě " povznáš"í atd.

Je třeba ale používat klíč každý den, nejen tedy hledat, ale používat jej a rpředávat.

Jak napsal John Lennon

„Hledali jsme štěstí a našli jsme sebe.“

Zdroj: https://citaty­.net/citaty/3834-john-lennon-hledali-jsme-stesti-a-nasli-jsme-sebe/

Takže štěstí je opravdu v nás, v naší duši, v našem srdci, pokud změníme svou „duši“ a klíč správně použijeme.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Ne, byl jsem v životě spíše smolař. Jestli jsem ten klíč někdy měl, pak jsem zapomněl, kam jsem ho založil. Hlavní je, že aspoň teď se cítím spokojený a zatím přežívám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nemyslím, že zrovna štěstěna je tak důležitá, to spíš vytrvalost a cílevědomost. Pokud nemáte vytrvalost hodíte kostkou jednou a odcházíte se sklopenýma ušima, pokud jste vytrvalí prostě hážete tak dlouho, dokud vám nepadne přesně to co chcete.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

nosím

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek