hapiky

Nosíte s sebou pomyslný klíč k vlastnímu štěstí?

I v případě, že se všeobecně míní, že štěstěna sama pootvírá vrátka.

Nejlepší odpověď
annas

Přece štěstí je jen muška zlatá. Nejen klíč, , ale čtyřlístek, podkova, kominík jsou symbolem, které podle pověry pomohou ke štěstí.

Štěstí je jen pocit, je to něco, co se nedá zachytit, K pocitu vnímání štěstí musíme mít čistou mysl, proto častým klíčem je změnit pohled na svět a i své myšlení.

Je možné najít klič ke štěstí, třeba ve vztahu k lidem kolem, úsměvem, zřejmě , projevem pokory k životu , dobrý spánek pomáhá , obdiv l přírodě " povznáš"í atd.

Je třeba ale používat klíč každý den, nejen tedy hledat, ale používat jej a rpředávat.

Jak napsal John Lennon

„Hledali jsme štěstí a našli jsme sebe.“

Zdroj: https://citaty­.net/citaty/3834-john-lennon-hledali-jsme-stesti-a-nasli-jsme-sebe/

Takže štěstí je opravdu v nás, v naší duši, v našem srdci, pokud změníme svou „duši“ a klíč správně použijeme.

Další odpovědi
Kepler

Ne, byl jsem v životě spíše smolař. Jestli jsem ten klíč někdy měl, pak jsem zapomněl, kam jsem ho založil. Hlavní je, že aspoň teď se cítím spokojený a zatím přežívám.

anonym

Nemyslím, že zrovna štěstěna je tak důležitá, to spíš vytrvalost a cílevědomost. Pokud nemáte vytrvalost hodíte kostkou jednou a odcházíte se sklopenýma ušima, pokud jste vytrvalí prostě hážete tak dlouho, dokud vám nepadne přesně to co chcete.

Drap

nosím