Nosíte rádi klobouky?

Nejlepší odpověď
Franta_Intoš

Moje prababička… (dnes by měla sto let)
XDDD

Další odpovědi
anonym

Jak je to dlouho, co jste se na to ptal naposled? Už nevim, pod kterým účtem to bylo…

nyjono

Ne.

Rokio

Nerad nosím klobouky, ale můj táta je nosí rád.

anonym

Astaroth: Kde jsem se ptal?

Vojta24

Ptal se tu na to mnohokrát jinej (ale velmi podobnej) anonymní moula jako jseš ty. Uživatel „jsemjá“, má tu stejně přiblbé dotazy, takže se může zdát že jste jedna a tatáž osoba – jistě je to jenom náhoda.

  1. „Mám úchylku na klobouky. Máte jí někdo taky?“ ~jsemjá
  2. „Zapojíte se se mnou do výzvy Noste klobouky se jsemjá?“ ~jsemjá
  3. „Pokud jsem si nesundal klobouk z hlavy, kromě hygieny a spánku, už dva dny, jsem kloboučníkem?“ ~jsemjá
  4. „Máte radši klobouk, nebo kšiltovku?“ ~jsemjá

Vojta24

Jenom díky tomu že jsi na poslední otázku ty sám odpověděl, že máš radši kšiltovku než klobou jsi z mého pohledu zbaven podezření, že je jsemjá tvůj další falešný profil. Každopádně si oba můžete podat ruce, větší paka tu snad ani nejsou (promiň Rokio, ale jsi těsně za nimi, neboj, i tak slušné umístění)