nosíte raději kabát nebo bundu? co je pro vás pohodlnější a lepší?

Nejlepší odpověď
Janiss

Když mám sukni či šaty, tak volím raději kabát, ale nemám moc ráda ty zimní tlusté, proto nosím kabáty většinou na podzim či na jaře. Ale při teplejším počasí už nosím lehké bundy. V zimě volím raději teplou bundu než kabát.

Další odpovědi
anonym

Mám jednu delší bundu na zímu 5 let a vpohodě.

Lamalam

Nosím oboje, podle příležitosti. Do divadla nebo na ples raději v kabátu, na hory nebo jen tak na courání po městě je obvykle lepší bunda.

anonym

Jedině bundu,v zimě o něco silnější,v létě džísku

Nevíteto?

Bundu 🙂

marci1

Nosím raději kabát. Vypadá to více „žensky“. Bundu ke sportovním účelům : do lesa, na hory. Pro pohyb je samozřejmě lepší sportovní oblečení-bunda. Na mužích se mi velmi líbí, když mají kabát. 🙂

Ňuňátko

Podle nálady:);).

lota

Jednoznačně bunda – je pohodlnější, praktičtější, ale nehodí se pro každou příležitost.