Avatar uživatele
bolak

Nosíte ještě v dnešní době hodinky?

Nosíte ještě, v dnešní době mobilních telefonů, kdy stačí šáhnout do kapsy, na ruce hodinky?

Samba: in by bylo, kdybych měl na ruce orloj, ale to není možný, protože se nevyráběj tak velký řemínky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, gagaga, marci1, anonym před 3163 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ano - je mi .. 45 let až stará páka

První hodinky (PRIM) jsem dostal ve svých deseti letech, které v zápalu venkovních her vzaly za své. Druhé hodinky (Vostok) byly koupené za vlastní peníze z první výplaty a vydržely spousty let a pak přišly digitální a já za velké peníze koupil ty s kalkulačkou (značku si nepamatuji) a vydržely pár měsíců, než jsem klávesnicí o něco zavadil a zničil je. Pak následovaly hodinky s buzením a další a další značky a typy a posledních 5 let mám hodinky CASIO a řeknu vám, že bez náramkových hodinek se cítím jako bez ruky!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ano - je mi.. -0,75 až 20 let

Kolik mi je s tím nemá nic, to se neprozrazuje, ale hodinky nosím, mám několikery, nemám jen na ruku, i na řetízek na krk, střídám je podle potřeby a nálady.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Ano - je mi.. 18 až 45 let

… a nemusím si porád šahat do kapsy, stačí se kouknout na zápěstí ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne - je mi.. 18 až 45 let

Otázku sem vkládala ReHu před 57 dny.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nosite-na-ruce-naramkove-hodinky

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Ne - je mi .. 45 let až stará páka

Nosím jen mobilní telefon i když hodinky mám čtvery a
všechny jsou moc hezké dostala jsem je darem, bylo by
mi jich líto je někde ztratit, tak je nosím jen na zvláštní
příležitosti a hlídám si je na ruce 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Ne - je mi .. 45 let až stará páka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne - je mi .. 45 let až stará páka

Dlouhou dobu jsem nosil.A protože jsme manuálně pracující, tak bývaly často rozbité.
Poslení se mi před 10ti lety rozbily a už jsem si nové nekupoval.Ne, že bych nosil stále mobil (na to si ho vážím a dělám vše aby se mi nerozbil), ale beru ho s sebou jen když někam jedu autem.Při normálních chození do krámů či do města ho nechávám doma.Ve městě je hodin dost a když nevím tak se zeptám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
talka

Ne - je mi .. 45 let až stará páka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

Ne - je mi .. 45 let až stará páka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Minas

Ano - je mi.. -0,75 až 20 let

jeden den hodinky od samsungu a druhý den krasické elegatní mnou designované hodinky se safírovým sklíčkem

Upravil/a: Minas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Quimby

Ano - je mi.. -0,75 až 20 let

Každý den, když je někdy zapomenu tak sem hned zmatenej a musím se pořád koukat na telefon.
Mě to vyndavání z kapsy zas tak praktické nepřijde. Lidi okolo mě se často ptaj kolik je, protože je to jednodušší, než aby si vyndali telefon taky z kapsy :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Ano - je mi .. 45 let až stará páka

divná otázka…primky mám stále stejné od promoce (1987) bez mobilu se obejdu, bez hodinek ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Ano - je mi.. 18 až 45 let

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
isteron

Ne - je mi .. 45 let až stará páka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Ne - je mi .. 45 let až stará páka

Mobil je nahradí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ano - je mi.. -0,75 až 20 let

Věk je moje věc. Hodinky nosím, jsou krásné stříbrné, vypadají jako řetízek. Nemusím vytahovat mobil a dívat se, kolik je hodin. 🙂

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Ano - je mi .. 45 let až stará páka

První náramkové hodinky jsem dostala při nástupu do 1. třídy ZDŠ ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Ne - je mi.. -0,75 až 20 let

Hodinky nikdo nevidí, nosím je pod dlouhými rukávy. Takže Kainovo poznávací znamení pro zdejší tajnou policii nejsou hodinky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

Ano - je mi.. 18 až 45 let

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
střevo

Ano - je mi.. -0,75 až 20 let

Kolik mi je s tím nemá nic,nemusí každej vědět že mi je 86,ale ponožky nosím,mám několikery,nemám jen na ruku, i na řetízek na krk, střídám je podle potřeby a nálady.


moje vodpověď je podobná tý nejůspěšnější
tak doufám,že dostanu hodně bodů vod babizen a dědků
🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vojtech1010

Ne - je mi.. 18 až 45 let

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano - je mi.. 18 až 45 let

Hodinky nosím od dětství, jsem nervózní, když je venku nemám. Paradoxem je, že na čas se stejně dívám na mobil.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Já nosím klasické hodinky, Primky, a manželka nosí dámské smart hodinky od https://www.car­neo.cz/smart-hodinky takže si myslím, že hodinky jsou stále téma. :) Jasně, už to nenosí každý. Na druhou stranu v době velkých telefonů, které se zase nosí spíše někde v tašce než v kapse, je fakt rychlejší kouknout se na hodinky než hledat někde telefon v kabelce nebo pánské tašce přes rameno.

Avatar uživatele
Kamilovo

To já se v nošení luxusních hodinek celkem vyžívám. Nedávno jsem si například objednal z https://www.hodinky-beny.cz/ naprosto úžasné hodinky značky Tag Heuer, které mě stály téměř padesát tisíc korun. Je to sice hodně peněz, ale za kvalitu si rád připlatím.

před 1490 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vranovahan

Tak to už je jedna z těch luxusnějších značek. Manžel od nich taky má hodinky, kupovala jsem mu je někdy před 8 lety jako dárek k narozeninám. Já nikdy hodinky moc nenosila, ale musím teda říct, že v poslední době jsem si hodně oblíbila takové ty smart hodinky. Je to fakt skvělá věc. Ty, co mám já nebyly ani nijak drahé, mám je odtud https://www.car­neo.cz/smart-hodinky Za ty peníze jsou ale super.

Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1823 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1891 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jasně, že jo 🙂 Nedávno jsem je třeba kupoval přítelkyni 🙂 Vybíral jsem je na https://yesho­dinky.cz/ Třeba tip? 🙂

před 2193 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

barbakan: s kalkulačkou :D

před 3164 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Samba: mohlo by, jde o zvyk, já bych předpokládal že lidi který se narodili v době kdy hodinky byly ještě in, tak jsou na ně asi zvyklý a budou je nosit dál, naopak mladší generace který se narodili po roce 1998 kdy se u nás masivně rozmohly oskarty a velký pádla značky erikson, tak bych předpokládal že nosit jedny hodiny v mobilu a ještě další na ruce že je to zbytečnost, ale podle ankety to zatím vypadá právě naopak ?:)

pro mě osobně nosit hodinky je zhruba stejné jako kdybych si místo kšiltovky nasadil na hlavu klobou a šel do města..

před 3167 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ale právě teď jsou hodinky zas „in“, podívej se po krámech, jaké barvy a tvary hodinek se prodávají, třeba ty šíleně křiklavé zelené, růžové, oranžové…a mladý to nosí. Mě se líbí klasika, pěkné elegantní, s kovovým, nebo koženým řemínkem, nebo ty, co mám jako přívěšek na krk a taky si myslím, že podívat se na zápěstí ve dvou vteřinách je snadnější, než lovit v kabelce a teď mě napadlo, že mám dokonce hodinky, co se nosí na prstě jako prsten, ty jsem si koupila, když jsem šla do nemocnice, nevím teda naco, protože jsou celkem trapný 🙂

před 3165 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek