bolak

Nosíte ještě v dnešní době hodinky?

Nosíte ještě, v dnešní době mobilních telefonů, kdy stačí šáhnout do kapsy, na ruce hodinky?

Samba: in by bylo, kdybych měl na ruce orloj, ale to není možný, protože se nevyráběj tak velký řemínky

Nejlepší odpověď
anonym

Ano - je mi .. 45 let až stará páka

První hodinky (PRIM) jsem dostal ve svých deseti letech, které v zápalu venkovních her vzaly za své. Druhé hodinky (Vostok) byly koupené za vlastní peníze z první výplaty a vydržely spousty let a pak přišly digitální a já za velké peníze koupil ty s kalkulačkou (značku si nepamatuji) a vydržely pár měsíců, než jsem klávesnicí o něco zavadil a zničil je. Pak následovaly hodinky s buzením a další a další značky a typy a posledních 5 let mám hodinky CASIO a řeknu vám, že bez náramkových hodinek se cítím jako bez ruky!

Další odpovědi
anonym

Ano - je mi.. -0,75 až 20 let

Kolik mi je s tím nemá nic, to se neprozrazuje, ale hodinky nosím, mám několikery, nemám jen na ruku, i na řetízek na krk, střídám je podle potřeby a nálady.

quentos

Ano - je mi.. 18 až 45 let

… a nemusím si porád šahat do kapsy, stačí se kouknout na zápěstí ;{)>

anonym

Ne - je mi.. 18 až 45 let

Otázku sem vkládala ReHu před 57 dny.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nosite-na-ruce-naramkove-hodinky

briketka10

Ne - je mi .. 45 let až stará páka

Nosím jen mobilní telefon i když hodinky mám čtvery a
všechny jsou moc hezké dostala jsem je darem, bylo by
mi jich líto je někde ztratit, tak je nosím jen na zvláštní
příležitosti a hlídám si je na ruce 😁

sevos

Ne - je mi .. 45 let až stará páka

anonym

Ne - je mi .. 45 let až stará páka

Dlouhou dobu jsem nosil.A protože jsme manuálně pracující, tak bývaly často rozbité.
Poslení se mi před 10ti lety rozbily a už jsem si nové nekupoval.Ne, že bych nosil stále mobil (na to si ho vážím a dělám vše aby se mi nerozbil), ale beru ho s sebou jen když někam jedu autem.Při normálních chození do krámů či do města ho nechávám doma.Ve městě je hodin dost a když nevím tak se zeptám.

talka

Ne - je mi .. 45 let až stará páka

brillant

Ne - je mi .. 45 let až stará páka

Minas

Ano - je mi.. -0,75 až 20 let

jeden den hodinky od samsungu a druhý den krasické elegatní mnou designované hodinky se safírovým sklíčkem

Quimby

Ano - je mi.. -0,75 až 20 let

Každý den, když je někdy zapomenu tak sem hned zmatenej a musím se pořád koukat na telefon.
Mě to vyndavání z kapsy zas tak praktické nepřijde. Lidi okolo mě se často ptaj kolik je, protože je to jednodušší, než aby si vyndali telefon taky z kapsy :D

lexx

Ano - je mi .. 45 let až stará páka

divná otázka…primky mám stále stejné od promoce (1987) bez mobilu se obejdu, bez hodinek ne

Reezo

Ano - je mi.. 18 až 45 let

isteron

Ne - je mi .. 45 let až stará páka

Mapel

Ne - je mi .. 45 let až stará páka

Mobil je nahradí.

marci1

Ano - je mi.. -0,75 až 20 let

Věk je moje věc. Hodinky nosím, jsou krásné stříbrné, vypadají jako řetízek. Nemusím vytahovat mobil a dívat se, kolik je hodin. 🙂

da ny

Ano - je mi .. 45 let až stará páka

První náramkové hodinky jsem dostala při nástupu do 1. třídy ZDŠ ;)

ptáč

Ne - je mi.. -0,75 až 20 let

Hodinky nikdo nevidí, nosím je pod dlouhými rukávy. Takže Kainovo poznávací znamení pro zdejší tajnou policii nejsou hodinky.

Poklička

Ano - je mi.. 18 až 45 let

střevo

Ano - je mi.. -0,75 až 20 let

Kolik mi je s tím nemá nic,nemusí každej vědět že mi je 86,ale ponožky nosím,mám několikery,nemám jen na ruku, i na řetízek na krk, střídám je podle potřeby a nálady.

moje vodpověď je podobná tý nejůspěšnější
tak doufám,že dostanu hodně bodů vod babizen a dědků
🙂

vojtech1010

Ne - je mi.. 18 až 45 let

anonym

Ano - je mi.. 18 až 45 let

Hodinky nosím od dětství, jsem nervózní, když je venku nemám. Paradoxem je, že na čas se stejně dívám na mobil.

Michálek1245

Já nosím klasické hodinky, Primky, a manželka nosí dámské smart hodinky od https://www.car­neo.cz/smart-hodinky takže si myslím, že hodinky jsou stále téma. :) Jasně, už to nenosí každý. Na druhou stranu v době velkých telefonů, které se zase nosí spíše někde v tašce než v kapse, je fakt rychlejší kouknout se na hodinky než hledat někde telefon v kabelce nebo pánské tašce přes rameno.

Kamilovo

To já se v nošení luxusních hodinek celkem vyžívám. Nedávno jsem si například objednal z https://www.hodinky-beny.cz/ naprosto úžasné hodinky značky Tag Heuer, které mě stály téměř padesát tisíc korun. Je to sice hodně peněz, ale za kvalitu si rád připlatím.

vranovahan

Tak to už je jedna z těch luxusnějších značek. Manžel od nich taky má hodinky, kupovala jsem mu je někdy před 8 lety jako dárek k narozeninám. Já nikdy hodinky moc nenosila, ale musím teda říct, že v poslední době jsem si hodně oblíbila takové ty smart hodinky. Je to fakt skvělá věc. Ty, co mám já nebyly ani nijak drahé, mám je odtud https://www.car­neo.cz/smart-hodinky Za ty peníze jsou ale super.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Jasně, že jo 🙂 Nedávno jsem je třeba kupoval přítelkyni 🙂 Vybíral jsem je na https://yesho­dinky.cz/ Třeba tip? 🙂

bolak

barbakan: s kalkulačkou :D

bolak

Samba: mohlo by, jde o zvyk, já bych předpokládal že lidi který se narodili v době kdy hodinky byly ještě in, tak jsou na ně asi zvyklý a budou je nosit dál, naopak mladší generace který se narodili po roce 1998 kdy se u nás masivně rozmohly oskarty a velký pádla značky erikson, tak bych předpokládal že nosit jedny hodiny v mobilu a ještě další na ruce že je to zbytečnost, ale podle ankety to zatím vypadá právě naopak ?:)

pro mě osobně nosit hodinky je zhruba stejné jako kdybych si místo kšiltovky nasadil na hlavu klobou a šel do města..

anonym

Ale právě teď jsou hodinky zas „in“, podívej se po krámech, jaké barvy a tvary hodinek se prodávají, třeba ty šíleně křiklavé zelené, růžové, oranžové…a mladý to nosí. Mě se líbí klasika, pěkné elegantní, s kovovým, nebo koženým řemínkem, nebo ty, co mám jako přívěšek na krk a taky si myslím, že podívat se na zápěstí ve dvou vteřinách je snadnější, než lovit v kabelce a teď mě napadlo, že mám dokonce hodinky, co se nosí na prstě jako prsten, ty jsem si koupila, když jsem šla do nemocnice, nevím teda naco, protože jsou celkem trapný 🙂