JájsemRaibek

Nosíte jen tak v igelitce v kapse 1,2 milionu korun?

Jen tak, mírnix týrnix po kapsách a navíc co byste dělali, pokud byste je vytratili?
http://www.no­vinky.cz/krimi/387872-na-ulici-ve-varech-nasel-igelitku-s-milionem-donesl-ji-straznikum.html
Naopak, pokud byste je našli?
Já osobně nenosím a osobně bych nic nevrátil. Nic nevím, nikde jsem nebyl, nic jsem neviděl, ani Babičkujsem nečet :D

Nejlepší odpověď
Lamalam

Běžně to nenosím, jenom když se chystám na trochu větší nákup.

Další odpovědi
anonym

Určitě ne,taky jsem se tomu divil,ale ten nálezce je fakt poctivec.
Ono je to těžké v dnešní době nic nevrátit,kamery jsou skoro všude.

redy

To mi povídej, byla jsem ráda že mi je vrátil 🙂

Jinak já bych vrátila i korunu, ale spíš bych se pro ni ani neohnula. 🙂

gecco

Nenosim…
A vratil bych…
😉

marci1

Pokud majitel nosí tolik peněz jen tak, asi jich má dost. Peníze bych samozřejmě vrátila, nálezné je taky slušné. 🙂

JájsemRaibek

Lamalam a vezmeš mě sebou na nákup? Ptrosím, smutně koukám :D

ReHu

Jééé. Mně vem taky s sebou. Mně taky 😁 😁 😁

Lamalam

Tak jo. Čekejte oba zítra v 9:00 před sámoškou. Poznávací znamení – igelitka na hlavě.

ReHu

Ty budeš mít igelitku?
Já si navleču punčochu 🙂