RyuzakiKate

Nosíte doma tepláky?

Nechápu, jak někdo může i doma chodit třeba v těsných džínách. Kdysi mi na toto jeden nejmenovaný řekl svůj názor:„Tepláky nosí jenom cikáni.“ To už mi přijde jako extrémní tupost. Jde přece o pohodlí, ne? V krámě pomalu už tepláky ani neseženete, všude nabízejí akorát upnuté legíny nebo značkové sportovní tepláky přes dva tisíce…

Nejlepší odpověď
Funna

jasně…ty klasické modré, dole s gumou pod chodidlem, co byly povinné v TV, to sice nejsou…ale volné, pohodlné kalhoty samozřejmě nosím…přece se nebudu mačkat v riflích…
t-ess…chodíš doma v pižmu? a to rodině nevadí, že tam chodíš nahá a ještě u toho smrdíš? .-)
Doplňuji:
PIŽMO jak známo smrdí hodně…PIŽAMO neznám…a PYŽAMO používám jen do postele, ne na celodenní chození po domě, protože musím doma i něco dělat, ne se jen celý den válet…

Další odpovědi
anonym

Jo, dřív někteří chlapi chodili doma v trenýrkách a tílku a ženské v natáčkách a kombiné.
Tepláky osobně tedy doma nenosím, jen na sportovní aktivity (a těch je věru pomálu), ale doma chodím v pohodlných outdoorových kalhotách, kterých mám hned několikero a jsou velmi pohodlné.

Braník

To dá rozum,když přijdu z práce,hned shodím džíny a vrhnu se do tepláků,teda pokud budu doma,jinak na ven monterky,
bez tepláků bych si pohodlnej život ani neuměl představit.

badisko

ne nenosim …a nevim proc a ze to nechapes no tak to nechapes ja chodim neustale v dzinach ..dziny jsou pro mne pohodlne tak proc nosit teplaky ..?..kazdemu co jeho jest ..mam rad dziny tak v nich hodim ..nepozastavuji se nad tim proc ostatni nosi teplaky asi jim to vyhovuje ne ..nekteri behaji doma treba v trenkach nebo nazi ..a co jako ..?…ja zase proste nechapu co te na tom tak udivuje kazdemu sedi neco jineho lide jsou ruzni........PS; branik ven v monterkach ..to mnohe vysvetluje

Bedy

Ano, kolikrát je nosím a nic špatného na tom nevidím. Nosí je i necikáni 😉

Блaнкa

Nosím! .. když je léto nosím sice třičtvrťáky, ale v zimě normálně tepláky. Rifle, nebo podobné nerada nosím venku, na tož doma !!

IQ tykve

Furt lepší tepláky, než nemocniční mundúr. Takže ano,nosím.
Doplňuji:
Tak chodí mosoj doma v teplácích nebo ne?! Z jeho odpovědi to nevyplynulo, jen dělá reklamu vietnamcům !!!

terry

Jasně. Že jo. Jsou pohodlné a i dobře vypadají. Jestli to teda jsou tepláky.
Jsou prostě z tenkého úpletu a nohavice rošířené 🙂.
Doma jde především o pohodlí, estetika je až pak 🙂.

honza19hk

já v nich chodím skoro furt,mám je místo pracovních kalhot nebo montérek.Nebudu se přece pařit v riflích.

Damiana

Souhlasím zejména s arygnocem v diskuzi. Nenosím doma tepláky ani džíny. První z důvodu, jelikož se nechystám cvičit a chci, aby mi to slušelo:-)) – btw – ta sranda z žen, které doma chodí v teplácích (+ zástěře nebo v natáčkách) evidentně má své opodstatnění… a ty druhé proto, že zas tak pohodlně se v nich necítím.
Nejčastěji lehké, elegantní bavlněné šaty ke kolenům – když něco dělám.:-) Když mám pohodu a je teplo, tak jenom krátký saténový župánek:-)

T-ess

Normálně jdu a převlíknu se do pižma… Vždyť co komu do toho je, jak chodím oblečená doma. Mým blízkým bych se měla líbit i v pytlu od brambor, a pokud to tak není, něco není v pořádku ;).
Doplňuji:
Pižamo > tím myslím dlouhé kalhoty a dlouhé tričko, které měním každé 2 dny. Jestli má správné pižamo smrdět, tak je asi zase něco v nepořádku u mě :D.

Tw!st

Taky nosím doma tepláky, proč by mě měli doma dlačit džíny ? Nic na tom není

rudolf.th

Teď sem doma, píšu odpověď na tvou otázku a mám na sebe tepláky (kalhoty).

DomcaJe

Tak v džínách bych doma chodit nemohla, jak tu píšeš není to pohodlné ;) Jasně, tepláky, kratasy, trička…mikiny, klasika ;)
Ted jsem si nedávno koupila teplákovou soupravu a vůbec není nějaká drahá, jak píšeš, dá se nakupovat i levně, dívej, mám tuto : http://www.do­mifashion.cz/te­plakove-soupravy/damska-teplakova-souprava/

a dokonce uvazuji, že si pořídím tudle http://www.do­mifashion.cz/te­plakove-soupravy/damska-teplakova-souprava-7/
na nošení normálně mezi lidi na ven..je pěkná..

zjentek

chovám se jak amik, jezdím ve škodilacu a the plaky nosím taky ,)

briketka10

na doma nosím zásadně rifle a to kvůli
kočičím chloupkům, které na teplácích
ulpívají z jiného důvodu ne..
na léto mám tříčtvrťáky, jak teplákový i
riflový :))

arygnoc

nie. ani nemám doma.
tepláky patria do telocvične.
neznášam ich aj na ulici.

jedna z najodpornejších súčastí oblečenia.

cochee

No ty jsi ale citlivka 😁