Mili @

Nosíte brýle?

Já na čtení jo, onehda jsem je hledala asi hodinu, pak jsem našla náhradní, a když jsem si je chtěla dát na oči, tak jsem zjistila, že ty hlavní, od doktorky, mám na hlavě…

Doplňuji:
panenko, závidím !!!!
hledám je totiž imrvére furt …

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Mili@ nosím na pincku :D
ale jinak ne.
Ale to na té hlavě je dobrý :D
Doplňuji:
Ale babička nosila
http://img.na­dapenny.com/t20/103­60/nadap155947579­330237.jpg

Další odpovědi
panenka

Zatím Mili nenosím

Elk

Už ano, torchu mi pomohlo k jejich instalaci na lebku i moje zaměstnání, ale poze 1.5 a na blízko. Na křížovky a sudoku to stačí.

Radak

Zatím nenosím, ale poslední dobou se mi všude zmenšila písmenka. U PC to chápu, ten si stejně dělá, co chce, ale od mých knížek v mé knihovně to není vůbec hezké. Novoroční slib: zajdu konečně na oční.

janek66

Brýle na "dálku"MÁM nosit už 29 let, ale ještě jsem si na ně nezvykl.Používám je pouze v autě,tam to jinak nejde, hlavně v noci už jsem viděl…
Ale budu je muset začít používat pořád, už pomalu přestávám na delší vzdálenost poznávat známé lidi.
I když můj děda tvrdil že dokud se trefí lžičkou do pusy nepotřebuje brýle.
Nikdy nebyl u očního, posbíral nepotřebné brýle po rodině a vždy mu nějaké vyhovovaly.
Asi jsem po něm. 🙂

Terryle

Tak já nosím pořád, bez nich vidím jen mastný fleky a nepoznám ani lidi kolem sebe. Takže já fakt problém s hledáním nemám :o) Ale zato mám pravidelné noční můry z toho, že jsem někde na cestách a ztratila jsem pouzdro s náhradníma. V tom snu je to vždycky hrozná pohroma, jako kdyby ty náhradní brýle byly životně důležitý. Kdoví, kde se to vzalo – nikdy jsem je neztratila :o)

zmimi

Brýle mám od 2 let,takže bez nich se cítím nesvá.Občas je taky po ránu hledám.

lorja

Nosím na čtení a taky dost času probendím jejich hledáním.Už se mi je podařilo strčit s nákupem do lednice.

GM

Nosím je v práci na kontrolu miniaturních výrobků, doma jen vyjímečně. Ale nedávno se mi stalo, že jsem si do práce přinesla prázdný futrál, brýle zůstaly doma, a byla jsem v …, však víte kde.

tommisa

poříďte si šnůrku na brýle, velký výběr mají na stránkách www.komasport.cz

Mili @

Míro, ještěže nejsem tvojí babičkou…
Jsem o trošku mladší, naštěstí…
A stejně jsi lump!
😁