ReHu

Nosíte bílé ponožky?

Doplňuji:
Pro DusanaOrlika, otázka byla z pouhé zvědavosti.
Před lety se více méně jiné, než bílé ponožky nenosily, dnes to je pro změnu společenský prohřešek.
A já.....bílé nosím při sportu :D.

Nejlepší odpověď
anonym

Rehu tvá otázka mě pobavila,normálně jsem přehrabala všechny ponožky co mám,ale bílá barva mi chybí,zato mám jeden pár kde jedna je ´bilo-černě pruhovana a druhá bílo-černě kostkovaná

Další odpovědi
Bunnik

No jo, na praxi do nemocnice mi docela laděj :)

Jahoda

Ano, nosím.

ReHu, ta otázka je z Otázkomatu.cz, že ano? Já jsem ji tam také viděla 😁

BEAES

Ano, do bílých tenisek a jiných spotovních bot s bílým vnitřkem jedině.

ten který je

Někdy ano,ale růžové sako ne.:-D

Vicki

Nemám ani jedny.

Bumbes

Bílé mám jen jedny vlněné, zimní, extra silné do zimní obuvy.
Jako „rocker“ bych asi vypadal dost divně v sandálech nebo keckách a bílých fuskách…

quentos

čistě bílé nemám žádné, leda můžu posloužit bílými s červenošedou patou ;{)>

dagry

Ano, aj !!!

elektrikář

Já mám jednu bílou a druhou černou je to divné, ale našel jsem doma ještě jeden takový pár.

DusanOrlik

A k jakému účelu tato otázka slouží?Proč se na to ptáte?Já nosím-no a,co má být.Doplňte otázku co znamená…

PostApMan

Ano, nejčastěji bíle, nebo černé.

panenka

Ano Rehu nosím bílé ponožky.

L.M.

Zdravím! Jsem z vývojového týmu Otázkomatu.cz a už včera jsem narazil na některé příspěvky zde na Odpovědích.cz, které se Otázkomatu týkaly. Dnes jsem se vrátil, a hned na titulní stránce vidím minimálně 3 otázky, u kterých je zřejmé, kde k nim autor přišel; toto je například jedna z nich.
A to jsme Otázkomat ještě ani oficiálně nespustili.

Nicméně, díky za všechny vaše reakce k Otázkomatu, které jsem si tu pod nejednou založenou otázkou přečetl. Díky i všem zdejším uživatelům, kteří se rozhodli vyzkoušet Otázkomat ještě před spuštěním a pomohli nebo pomohou nám tak odstranit všechny nedostatky a vyladit systém tak, aby byl co nejpoužitelnější.

Zdroj: Otazkomat.cz