Nosím v práci mikinu kolem pasu a nesmím,jinak mi vemou 500kč s platu a taky za neuklizený hrnek.

dělám v zařízení ze zvláštní peči pro nemocné lidi a to alzheimerovou chorobou.

Nejlepší odpověď
verka

Tak si mikinu sundejte a ukliďte si hrnek, přece nepřijdete o tolik peněz.

Další odpovědi
quentos

hm, to je teda buzerace, ale co chcete vědět?

Ohledně toho hrnku bych se vymluvil, že Vás Alzheimerem nakazili.

iceT

S mikinou kolem pasu asi nejde poznat kdo je pacient a kdo ne.
To mate skoro to stejne,kdyz vejdete nekam do pohostinstvi a na prvni pohled nepoznate,kdo je host a kdo obsluha,pokud zrovna nestoji za barem.
A pardon,uklidit hrnek by prece taky nemel byt az tak nadlidsky ukon.

anonym

ono to není buzerace,ale bohužel nad vámi bdí nadřízený který vám strhne 500kč,a nad ním higiena a ta strhne zařízení ve kterém pracujeta50 000kč

Michal

Obdivuju Vaši práci.Pracujete na oddělení,které má vnitřní předpisy.Tak je prostě dodržujte,nebo si připravte peníze na pokuty a na vyhazov.A to by byla škoda ,nemyslíte?

vecernice

Já si myslím,že to zas taková buzerace není.U zaměstnanců neřeším v čem chodí do práce,ale určité výtky bych měla.Mikina kolem pasu by mi vadila a ten hrnek si každej může uklidit taky.Nestojí na tom svět,ale při vašem zaměstnání je to asi podstatnější nikde nic nenechávat ležet atd.než u mého.

morče

S mikinou kolem pasu to nechápu,přece vám nemužou nařizovat jak máte nosit mikinu né, to nechápu.A ten hrnek snad není takovej problém ho uklidit.A jinak ta práce s takovejma nemocnými lidmi tak to vám nezávidím.