picnimok

norton security2010-kod

  • bylo by mozno-ale primo kod. ne soubor ke stazeni. dekuji a hezky vecer.

Doplňuji:
mám originál norton security, a však po uplynutí 2 měsíců mi není prodejce schopen zjistit kod pro znovuinstalaci programu

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Na warez forum, tam se tyto informace poskytují. upozorňuji, že je to nezákoné používat software s ukradenou licencí
Doplňuji:
Proč by to měl zjišťovat prodejce? Dostal jste krabici a na krabici měl být kód napsán.

Ledaže Vám prodejce nainstaloval nějakou Trial verzi to pak si musíte zaplatit za plnou

Další odpovědi
arygnoc

mr Michal Kole má pravdu.
Pokud máme originál, proč sháníte kód?
A k tomu ještě cizí?

Každý program má někde souborek licence.doc (nebo s jinou příponou), kde máte informace a i kontakty.
Obraťte se na výrobce.

Ale to vše za předpokladu, že jste koupil originál.
Jinak asi máte smůlu.

mosoj

Tazatel mluví o znovuinstalaci. Takže instalováno již bylo. Z nějakého důvodu se přeinstalovává. Pokud přeinstalováváte, tak je nejprve třeba udělat registrovanou odinstalaci a potom udělat registrovanou instalaci s novým kódem poskytnutým od tvůrce
programu. Pokud toto nedodržíte zřejmě nový kód nedostanete pokud si nekoupíte licenci na dva počítače.
Nedodržet to můžete pouze tehdy když nebudete
počítač připojovat na internet. Nebudou ale aktualizace.