Avatar uživatele
panenka

NORTON ACCOUNT

Dnes ráno po zapnutí netu se mi zobrazila tabulka NORTON ACCOUNT a vyžaduje to PASSWORD (heslo)může mi tu zde někdo pomoci jaké heslo tam dát popřípadě jak si ho vyhledat děkuji.
Doplňuji:
Bade budeš tak moc hodný a napíšeš mi na sebe meil?ten Norton mě nainstaloval známý a AVG MNĚ ODINSTALOVAL.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, rynek878 před 5108 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

vážená „panenko“ Norton je antivirový program,patrně jste se k němu na netu nechtíc dostala a teď vás to bude otravovat,ale pokud vím,tak jste se zmiňovala že používáte antivir AVG,nebo se pletu?Toho nortona najděte a odstraňte v ovládacích panelech-přidat-odebrat program,když ne tak dejte spustit kontrolu disku AVGéčkem.
Doplňuji:
díky za palec !!!!!!!!!!!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Tombik

Panenka a její problémy s počítem. To by byl hezký titulek knížky :). K problému: jde zřejmě o to, že to vyžaduje koupi licence. Pak jsou tu tři možnosti. U všech třech musím podotknou, že tvůj přítel nepobral moc rozumu, když ti do pc nainstaloval Norton (.) a k tomu ti nesehnal licenci.

První možnost: Můžeš si zakoupit licenci. To uděláš tak, že se necháš provést průvodcem platby a za pár dní ti poštou/mailem přijde vygenerovaný klíč. Samozřejmě to něco stojí

Druhá možnost: Program si crackneš. To znamená, že ho obelstíš tím, že si někde ten klíč (který by ti normálně přišel) vygeneruješ v nějakém programu. Je to zdarma a rychlé, pokud si tedy nestáhneš vir (což je dost pravděpodobné)

A třetí možnost: je ta, že ten Norton odinstaluješ (jak radil Bad) a nainstaluješ tam jiný. Ze své zkušenosti doporučuji třeba Avast free nebo AVG. V žádném případě Norton nebo XP Defender.

Tak koukám, že jsem se trochu rozepsal :)…palec vzhůru

Doplněno: A já nic :(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek