panenka

NORTON ACCOUNT

Dnes ráno po zapnutí netu se mi zobrazila tabulka NORTON ACCOUNT a vyžaduje to PASSWORD (heslo)může mi tu zde někdo pomoci jaké heslo tam dát popřípadě jak si ho vyhledat děkuji.
Doplňuji:
Bade budeš tak moc hodný a napíšeš mi na sebe meil?ten Norton mě nainstaloval známý a AVG MNĚ ODINSTALOVAL.

Nejlepší odpověď
anonym

vážená „panenko“ Norton je antivirový program,patrně jste se k němu na netu nechtíc dostala a teď vás to bude otravovat,ale pokud vím,tak jste se zmiňovala že používáte antivir AVG,nebo se pletu?Toho nortona najděte a odstraňte v ovládacích panelech-přidat-odebrat program,když ne tak dejte spustit kontrolu disku AVGéčkem.
Doplňuji:
díky za palec !!!!!!!!!!!

Další odpovědi
Tombik

Panenka a její problémy s počítem. To by byl hezký titulek knížky :). K problému: jde zřejmě o to, že to vyžaduje koupi licence. Pak jsou tu tři možnosti. U všech třech musím podotknou, že tvůj přítel nepobral moc rozumu, když ti do pc nainstaloval Norton (.) a k tomu ti nesehnal licenci.

První možnost: Můžeš si zakoupit licenci. To uděláš tak, že se necháš provést průvodcem platby a za pár dní ti poštou/mailem přijde vygenerovaný klíč. Samozřejmě to něco stojí

Druhá možnost: Program si crackneš. To znamená, že ho obelstíš tím, že si někde ten klíč (který by ti normálně přišel) vygeneruješ v nějakém programu. Je to zdarma a rychlé, pokud si tedy nestáhneš vir (což je dost pravděpodobné)

A třetí možnost: je ta, že ten Norton odinstaluješ (jak radil Bad) a nainstaluješ tam jiný. Ze své zkušenosti doporučuji třeba Avast free nebo AVG. V žádném případě Norton nebo XP Defender.

Tak koukám, že jsem se trochu rozepsal :)…palec vzhůru

Doplněno: A já nic :(