abab

Normální cukr v krvi je do 5,6 mmol/l. Když má někdo 5,8 nemá diabetes, proto hledám bylinky při úpravě stravy Mosoj!

Nejlepší odpověď
mosoj

Když má někdo na lačno v krvi 5,8 mmol/l je stále zdravý člověk nebo hypochondr.

Důležité je také na jakou hladinu stoupá hodnota glukozy po jídle a jak vychází hodnota glykovaného hemoglobinu !!!

Nicméně bylinky vám neuškodí.

Další odpovědi
Deli

Nechápu, proč tento tón otázky.

Pro úpravu hladiny cukru je vhodný čaj z kontryhele.

beer

Nerozčiluj se tady, dej dotaz do vyhledávače Google a najdeš ))

annas

Výborný na regulaci hladiny glukózy v krvi, omezení přeměny cukrů na tuky atd. .. má přípravek GlukoProtect od dr. Řádka. Je schválený Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Užívá moje známá.