StreeHonzák

Normál nebo 3D

Lidi co myslíte že je lepší Avatar normál nebo Avatar 3D normál stojí 99,– a tamto 175,– což je dost
Doplňuji:
Jo děkuju už vim že na AVATAR 3D film nebujdu radši ušetřim :) dík 😉

Nejlepší odpověď
tomy999

Můj kamarád byl na to Avatar 3D a řikal že je to přenádherný chystám se tam jít taky.Tak ti doporučuji Avatar 3D.Víc zaplatíš ale víc tě to bude bavit.

Další odpovědi
inspektorcz

Já jsem byl na Noc oživlých mrtvol 3D a 3D bylo úplně o ničem. Osobně už nikdy na 3D film nepůjdu. (Tedy dokud někdo nevymyslí novou lepší technologii zobrazení 3D) . Poradím ti tedy takto:

Pokud jsi už někdy byl na 3D filmu a líbil se ti, tak jdi na 3D.
Pokud jsi nikdy na 3D filmu nebyl a chceš si udělat svůj názor, tak jdi na 3D.
Pokud si už na 3D byl a bylo to o ničem, tak už na 3D nechoď.

No snad jsem pomohl. :)