Monyszek

nokia xpress music 5130

Opět mám dotaz k tomuto mobilu. Je to pár dnů, co jsem si na noc mobil vypla, ale pak jsem si vzpomněla, že jsem si zapomněla nařídit budík..když jsem mobil zapnula, na displeji se mi objevilo logo „Nokia“ a potom nastavení data a času. Než jsem stihla dát uložit nebo čas nastavit, tak se mi mobil sekl a pak i vypnul. A takhle se to opakuje pořád dokola, jen málokrát se mi podaří dostat dál (např. na SMS). Co s tím může být?

Nejlepší odpověď
www

Odpoj a znovu připoj baterii (vytáhni).
Pokud to nepomůže, použij ke stažení new SW do mobilu „Nokia PCsuite“. Jestliže si na to netroufneš, doporučuji už jen servis.

Další odpovědi
Bedy

Tohle může způsobovat vadná baterie. Navrhuju vyzkoušet jinou (pokud možno originál nebo kdyžtak zn. CPA) před přehráním celého telefonu.