REDKA HEADKA

NOKIA 500 – PROBLEM SE SIM KARTOU.

Dobrý den . Koupila jsem si nový telefon Nokia 500 a mám takový problem , že když vložím jakoukoliv SIM kartu tak se mi posléze ukaže že sim karta je neplatna.. přitom když ji dam do jineho telefonu tak funguje… Mate s tím to, někdo zkušenosti ? Jak mam vyřešit tento problém ? Předem děkuji za info.

Nejlepší odpověď
Bedy

Pochází mobil z oficiální české distribuce? Není blokován pro konkrétního operátora?
Doufám, že jste moc nesahala na tu „zlatou část“ SIMky – pokud ano, vzít suchý hadřík a jemně otřít.

Nu a pokud je to ještě v záruce (jako že to asi je), navrhuji reklamovat.
Je take možné, že jste narazila zrovna na zmetka ☹, což se samozřejmě občas může stát u všeho.