panenka

nod32 je prosím zdarma někde ke stažení zdarma

dobrý večer ted jsem si přečetla u jedné otázky že je hodně dobrý antivirus nod32 a že je ještě lepší mít k tomu ještě jeden antivirus.známý mě řekl že AVG prý zabírá hodně místa že si mám dát takový který moc nezabírá.je prosím vás ten nod32 někde ke stažení zdarma?nebo si ho musím koupit popřípadě mi prosím napište i odkaz na ten druhý antivirus také ke stažení pokud je zdarma děkuji
Doplňuji:
Děkuji vám mockrát

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Doporučuji 30 denní demoverzi programu NOD32. Má úplnou funknci a podporu vč. aktualizací. Po 30 dnech jej stačí odinstalovat, restartovat počítač a pak jde zase na 30 dní nainstalovat. Takto můžete neomezeně dlouho program používat, a to zcela legálně.

Zdroj: http://downlo­ad.eset.com/e­val/win/eav/e­av_nt32_csy.msi

Další odpovědi
Gorouš

Ne ne, tak ten stojí kolem 2000 Kč za rok. Doporučil bych spíše Microsoft Security Essentials. Je v celé verzi zdarma.

  • funkce stejné jako má nod32
  • je veiice kompitabilní se systémem Windows
  • nezabírá moc místa v paměti
  • našel mi viry, které nod32 nenašel

Zde je odkaz ke stažení z microsoft.cz:
www.microsoft­.com/security_es­sentials/defau­lt.aspx?mkt=cs-cz

Misak22

nod32 si musíš zakoupit http://www.slu­necnice.cz/vyh­ledavani/?qs=nod32

Avast je zdarma mám ho už pár let a naprostá spokojenost,vůbec o něm nevím a kolikrát už zachytil trojského koně zde odkaz pro případné stažení.....http://www­.avast.com/cs-cz/free-antivirus-download
Doplňuji:
Proč za radu někdo dává palec dolů???!!!
Zaco jsem ho dostal??za to že mám avast??
nebo za to že je nod32 placenej??Zrušte ty palce dolů jen si tady nějaký kr..éni hrajou!!!!!

Retko

Je, staci hledat, holčičko… Pis mi na skype…

romik01

Dobrý den.
Znám i jiné řešení co se týče tohoto programu ale to jen přez mail:)