BELA81

Noční návštěva tajemna?Víte něco o tom?

V noci se mi stalo něco velmi zvláštního.Měla jsem otevřené oči.Nad mou hlavou a vedle postele byly něco jako stíny nebo oblaka.V nohou jsem měla brnění.Chtěla jsem se posadit ale nemohla jsem se hnout.Z poza okna jsem slyšela lidské hlasy a z předsíně zvláštní zvuky.Měla jsem strašný strach.Zeptala jsem se,co chcete?Stín za mou hlavou řekl ženským hlasem Jani klid.Nevím proč ale něco mě nutilo mít pusu stále otevřenou a do mého těla jako by něco proudilo.Zeptala jsem se na svého milého který je na pracovní cestě.Kde je Jirka?Stín něco vyslovil ale nerozuměla jsem tak jsem to opakovala.Kde je Jirka Horvát?Je v pořádku.Stíny zmizely,hlasy i zvuky zmizely a brnění z nohou pomalu ustupovalo.Nevím jestli se mám bát a nebo je to dobré.CHtěla bych vědět proč a co to mohlo být a kde se dozvím víc.

Nejlepší odpověď
poa.li

Možná se tak projevila Tvá možná podvědomá starost o milého. V živém snu jsi hledala někoho, koho se na něho zeptat… To mne napadá..

Další odpovědi
www

Přespříliš bujná fantazie, sledování pochybných seriálů, málo skutečných starostí a následně živý sen.
Pokud půjdeš spát unavena jakoukoliv fyzickou činností, usneš „jak zabitá“ a bez podobných vidin 😁 !

MK44

Někdy zažijeme velmi živý sen. Zpravidla při nějakých stresujících událostech. Sen je tak intensivní, že se z něho probudíme a velmi jasně si ho pamatujeme, až máme pocit, že to byla skutečnost. Pokud se Vám to neděje dlouhodobě příliš často, není to nic neobvyklého. A je-li jeho důvodem obava z té služební cesty, určitě není důvod se nad tím znepokojovat.

Johny_r

Doporučuji vyhledat lékaře. Neurologa nebo psychiatra.

venkovan

Jo jo . Noční návštěvy panové a dámy. Ty mají co do sebe.
Zejména když hlavní bytný je vzteklý hajný který střílí po všem co se ve tmě zablýskne.
Takže trencle na zadek, až budete od jeho dcerky prchat do lesa z noční návštěvy. Hajný potom ráno nevykládá, že měl tajemný sen, že se mu zdálo, že střílí po nějakém vidlákovi – viděl prý jen jak se ve tmě bělá zrcátko..