No vidíte. Můžu se spolehnout na admina?

Včera jsem chtěl všem poděkovat za projevenou přízeň a hle,odpověď smazána. Myslím,že admin tu moji otázku (poděkování)mohl nechat,ale což, on je všemohoucí. ☹
Doplňuji:
Briketko,omluva,to nebyla odpověď,ale otázka,respektive poděkování!

Nejlepší odpověď
Andělé

Ahoj můj milý Babakánku 🙂,
jsem tu po delší době a zase tu dlouho nebudu,tak mi nedalo Tě nepozdravit.Moc ráda jsem Tě tu zastihla.:-)
Sice nevím oč jde,ale došlo mi,že se stále maže. Takže žádná změna…
Ale jak Tě znám,Ty se nad tím skvěle povzneseš.:-) Měj se moc krásně a zůstan jaký jsi,ahoj.:-)
Doplňuji:
Omlouvám se,zkomolila jsem Ti nick,jsem tele.

Další odpovědi
briketka10

a jaká to byla odpověď ??
Doplňuji:
jo jo, už vím :)

www

Jak vidíš, nemůžeš. Nebo doufej, že až si to skutečně přečte, možná to vrátí.
Také nemám dobré zkušenosti, hlavně s dotazy tam.

anonym

Nejen pro Briketku : Vaše otázka: Můžu poděkovat,ne jednotlivci,ale všem,kteří mne v e.mailu podpořili ?

Děkuji vám!

byla smazána administrátorem z důvodu: Nevhodný obsah (porušení kodexu – např. vulgarity, urážky apod.).
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz

anonym

andělé,nic krásnějšího jsem dlouho nečetl,děkuji ti.Jsem rád, i přesto,že jsem rebel,mě lidé mají rádi a cením si je.

Andělé

Barbakane,vůbec nemáš zač,mooooc rádo se stalo,vždyt si to zasloužíš.:-)
Každý přeci máme v sobě rebelství,ale už ne každý v sobě máme vnitřní krásu,kterou Ty jednoznačně máš! A ten Tvůj humor! Ten je SUPEEER,vždy tu uvolní atmosféru…:-) Jsem si jistá,že nás je hodně,co to tak cítí a mají Tě rádi.:-)

Ps:
Ted se tu čerti honili,lítají hromy blesky,tak jsem na chvíli vypla pc.
Snad nezčernám,to bych si musela přejmenovat nick na „čertíci“…:-D

anonym

Andělé,jak vidíš či čteš,ne každý je vstřícný mému humoru,ale najdou se i takoví,kteří jej nepochopí nebo spíše nechtějí pochopit!

anonym

Barbakane, to znělo skoro lítostivě. Tak už toho nechej a trochu se koukej pochlapit. Přece nebudeš dělat radost tomu, kdo tak „nonšalantně“ zakročil. Nechápavých chytráků najdeš pokaždé víc než dost. Obzvlášť tady, zejména v poslední době a hlavně ty, co nejvíc „brečí a tváří se jako chudáci“. Máš ale pravdu. Admin toho mocv uklidnění situace nepředvedl a mne zdejší klíma taky hodně nebaví. Údajně skončil GVKB, tak aspoň něco pozitivního by tu bylo.

Andělé

Barbakane,je mi to upřímně líto.:-(
Někteří jsou tak nepřející a škodolibí,že musí zkazit každou legraci,jen aby si zvýšili svoje ego a snaží se druhé pošlapat.
Ale stará moudrost praví: na každého jednou dojde…(už aby to bylo,vid:-D)

Damiana

Ahoj Andělé, kde pořád lítáš? 🙂

Andělé

Ahoooj Damianko 🙂,
já pořád lítám s dětma po venčí nebo po túrách,ale nějak jsem to přehnala,pár dní mě chytly kyčle. Dnes jsem byla na opichách proti bolesti,nemohla jsem bolestí moc chodit,mám prý namožené úponové svaly. To jsem slyšela poprvé,ani jsem nevěděla,že něco takového existuje. Tak jsem dnes zavřená doma a měla jsem chut se sem podívat.
A jak se máš Ty,jak se Ti daří?:-)

Damiana

Pořád stejně skvěle! Díky za optání.:-)
Ale Ty tu dost chybíš. Jako bys byla „skoupá na slovo“. 🙂hhhh:-)))
Přeju Ti ať se brzy uzdravíš a ať se máte všichni hezky. 🙂

Andělé

Tak tj.super,že se Ti daří.:-)
Jinak Ti moc děkuju,vůbec by mě nenapadlo,že bych tu chyběla,jsi hodná.:-)
Já ted jsem mluvná venku 😁,ale jak bude zase zima,určitě sem zabrouzdám a moc ráda tu i Tebe „potkám“.:-)
Moc Ti děkuju za milé přání,to mě opravdu potěšilo,jsi fakt hodná.:-)
I já Tobě přeju jen to nej,užívej si života a lásky a brzy zase naviděnou,papá.:-):-)))

Damiana

Budu se moc těšit! Pa..:-))))

Andělé

Já taky Damiánko! Zatím papá…:-)))))))