Avatar uživatele
anonym

No,věřili byste tomu co se děje v demokratickém světě?!

Tak to se u nás nemůže stát,aby cenzoři mazali něčí příspěvky,aniž by se přesvědčili o jejich závadnosti.

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/286348-cenzori-odstranili-zene-fotku-ze-socialni-site-spletli-si-jeji-lokty-s-nadry.html
Doplňuji:
Ten Marokánec,uvedený v tomto článku,si musel za dobu(od 6.2011)vydělat v průměru nějakých 14 tisíc korun. Pěkné peníze za mazání,není- li pravda.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Drap před 4155 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

asi budu za vola …ale zo to ma spolecneho s demokracii…fa­cebook je spolecnost a ta si diktuje podminky …ze neco ocenzuruji ..tak to neznamena ze je to dobre nebo zle jen to tam nechteji mit a ze to tam blogeri dali tak si myslim ze to nebyl az takovy pokus o recesi ..spis se mi zda ze si chteli pichnout do vosiho hnizda …btw stavaji se horsi veci a odpovedi.cz to potvrzuji z mazanim nezavadnych otazek..jo a za jednoho cenzuranta prece nemuze celej facebook..napr ja zadnej nemam a jsem spokojenej..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sopka

Já bych to tak neprožíval.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

nejdříve by se redaktoři v novinkách měli soustředit na svoje chyby… Že oni mažou komentáře jen proto, že se s jejími názory neshodují, to nikoho nevzrušuje, ale z jedné zmazané fotky dělají velblouda…

a demokracie? to je to, že uživatelé facebooku při zakládání účtu souhlasí s podmínky užívání, které jsou hodně obsáhlé a facebook si tudíž může v klidu mazat co chce, ba i upravovat, co ty sám napíšeš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Naštěstí na těchto stránkách se to nemůže stát, takže ani následných omluv neni třeba. Fakt mě ta demokracie začíná bavit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Kdyby si ti trotli pořádně prohlídli danou fotku,tak se nemuseli nikomu omlouvatNa druhou stranu-takovouhle fotku smažou,ale kolikrát jsem na FB viděla mnohem odvázanější fotografie,a to má být v pořádku?Že se tam vystaví kdejaká slepice bez mozku v prádle v sexy póze?Kdyby na FB hodil fotku nějaký chlap bez,tak bude akorát za úchyla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
strapanka

Sopka ma pravdu – naco to dramatizovat:

BADISKO, si si isty, ze ziaden profil na FB nemas? Ja som si tiez bola, lebo povazujem FB za take globalne elektronicke hnojisko (aj ked myslienka bola fakt za miliardy, pretoze autor genialne a bezohladne vyuzil stadovite chovanie nasho zivocisneho druhu, co nakoniec bohovsky spenazil). Na moje velke prekvapenie mi zrazu na e-mail zacali chodit ziadosti o priatelstvo… A teraz mam problem, lebo to nejde zmazat. TO BY AMO LUDI STVAT, nie mazanie nejakych uplne bezpredmetnych fotiek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek