vosel

no to mně odlákalo ségře se narodila holčička.No,ale ted abych dokončil co jsem začal.

pořeboval bich poradid jak se píše omluvnej dopis.Já to všude hledal a všude samí kraviny nebo něco jiného než potřebuji prosí jestli nevíš jak se to píše nebo kde bich to mohl najít děkuji Míra

Nejlepší odpověď
Drap

Začni pravopisem

Další odpovědi
zzzzz

Kdo, komu (Adresy)
Organizace
funkce
jméno, příjmení
ulice
PSČ Město
2 řádky místa
Název dopisu (na střed)
Řádek místa
Oslovení např. Vážený pane řediteli,
Dopis včetně odůvodnění, řadit do odstavců, upravit do bloku.
Řádek místa
Poděkování za pochopení
4 řádky místa
Kdy a kde
4 řádky místa
S pozdravem…….

Vše psát ve Wordu, ne do emailu, ale můžete to vložit jako přílohu. Velikost písmene 10–12, aby se to dobře četlo. Pozor na gramatiku!!!

Ségře gratuluji 🙂

manon

Já tyhle vtipálky miluji :D Promiňte mi můj zvrácený smysl pro humor :) Být čerstvě zaregistrovaný, dát si jméno vosel, klást otázku na pokračování s dramatickou pauzou, bombardovat čtenáře hrubkami a proložit vše jen tak mimoděk zrozením potomka od ségry :) – no to je scénář hodný mistra :D
PS: Která pojišťovna dostane ten dopis? Chtěla bych být u toho :)

mosoj

Pozdě bicha hoňyťy.

hanny 2

Jak píše Drap – začni pravopisem :

  • potřeboval bych poradit…
  • samý kraviny…
  • kde bych to mohl najít… tak je to správně.

Damiana

Zkus radši telefon.

venkovan

Napiš slušný a upřímný dopis. Takový dopis nepotřebuje prakticky žádný vzor.
Co je ale dobré, být stručný a minimalizovat pravopisné chyby.

hanny 2

manon dík,teď jsi mně fakt pobavila!

hanny 2

  • tyhle vtipálky miluju taky!

manon

:) To ne já, to vosel…

hanny 2

Takže s voslem bude asi sranda.....už se těším......!

manon

Uvidíme :)

Sůwa

Jen jestli se za „vosla“ nevydává bolak 🙂

hanulka11

někam se bolak zatoulal asi nemůže vylézt na tu popelnici a nebo ho víko zaklaplo:D:D

manon

Sůwa: Nevidíš Ty ho už všude? :)

Sůwa

No jo, ale tady ho nevidím 🙂

manon

:) Ber to tak, že až bude moct a chtít být vidět, ukáže se.